noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Barwna propozycja Dsquared2 na Wiosnę 2016

REKLAMA
noSlotData

Męska kolekcja marki Dsquared2 na wiosnę przyszłego roku jest niezwykle wyrazista. Projektanci postanowili przedstawić na swoich ubraniach alternatywę do tatuowania ciała i stworzyli longsleeve w cielistej barwie pokryty licznymi malunkami. Ponadto na pokazie królowały czapki beanie przypominające swym sposobem założenia mountain hat.

W barwnej propozycji Deana i Dana Catenów pojawiają się dżinsy w kilku odsłonach – po pierwsze jako dopasowane z drobnym akcentem bieli, po drugie jako model z luźnym krojem, po trzecie bawełniane szorty założone na leginsy. Zarówno dół, jak i góra zdobią żywe kolory różu, oranżu, cytrynu, błękitu, a także nadruki, wśród których pojawia się kalifornijska palma wykorzystana także u Calvina Kleina.

Górne części stylizacji to w większej mierze długie t-shirty założone pod tank-topami w formie siatki. Do takiego stroju zostały wkomponowane okrycia takie jak płaszcze czy kurtki wetknięte oraz zwisające przy skórzanym pasie. Kropką nad „i” są cienkie koraliki na szyjach wraz ze sznurami do wspinaczki, a te z kolei nie dość, że owijają ciało modela to również pełnią funkcję sznurówek butów.

Materiały udostępnione dzięki uprzejmości DH VITKAC.

Pokaz marki DSquared2 możecie obejrzeć na kanale Fashion Channel Milano pod tym linkiem.

Autor: Rafał Cała

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES