noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Anna Wintour Vogue World

Anna Wintour chce wesprzeć brytyjska sztukę. Zorganizuje wydarzenie, które rozpocznie LFW

REKLAMA
noSlotData

Jak wiemy, Anna Wintour nie ma sobie równych w tworzeniu eventów. Organizatorska nowojorskiej Met Gali tym razem planuje wielką filantropijną imprezę w Londynie, która ma wesprzeć teatry na West Endzie. 

Anna Wintour to nie tylko najsłynniejsza naczelna w dziejach mody, ale i przedsiębiorzyni aktywnie wspierająca szczytne cele. Doświadczenie w zbieraniu funduszy na rozwój i wsparcie Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku wykorzysta podczas organizacji wielkiego filantropijnego eventu „Vogue World: London” w stolicy Wielkiej Brytanii.

Celem zbiórki będzie wsparcie kultowych teatrów na West Endzie, które mierzą się obecnie z ogromnym kryzysem finansowym. Całość dochodu z biletów będzie przeznaczona na pomoc organizacjom zajmującym się sztukami performatywnymi, w tym m.in. National Theatre, Royal Opera House czy Royal Balet. 

W organizację wydarzenia „Vogue World” zaangażowały się największe gwiazdy brytyjskiej sceny teatralnej. Impreza planowana na wrzesień 2023, zapoczątkuje londyński tydzień mody. Gospodarzami wydarzenia będą Anna Wintour i Edward Enninful z „Vogue’a”.  Wśród najważniejszych punktów wieczoru planowany jest widowiskowy pokaz mody w Theatre Royal Drury Lane, prezentujący kolekcje na sezon jesień-zima 2023. 

Sztuka w Wielkiej Brytanii jest zagrożona. Pragniemy przypomnieć, jak istotna jest jej rola, jak ważną jest częścią naszego życia oraz jak bardzo potrzebuje naszego wsparcia – podkreśliła Anna Wintour. 

Więcej na temat działalności Anny Wintour przeczytasz w artykule: Jak Anna Wintour została niekwestionowaną wyrocznią mody?

Zdjęcie główne: mat. prasowe

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES