noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
pinterest.com

Anna Dello Russo opuszcza szeregi “Vogue”

REKLAMA
noSlotData

Niekwestionowana ikona dziennikarstwa mody i wieloletnia dyrektorka kreatywna Vogue Japan oraz redaktorka Vogue Italia Anna Dello Russo żegna się branżą w instagramowym poście. “Vogue staje się globalny” wspomina i dziękuje za przepracowane lata.

Niepodważalna persona mody

Urodzona w 1962 roku włoska dziennikarka wyróżniała się swoim unikatowym poczuciem stylu mody ulicznej. Od lat przyciągała wzrok przechodniów, często nie zdających sobie sprawy z renomy z jakiej słynie w branży mody. Przez 12 lata pracowała w u boku Franci Sozzani dla Vogue Italia, prywatnie przyjaźniąc się. Od 2006 roku obejmowała stanowisko dyrektorki kreatywnej Vogue Japan. Działania na rzecz największych tytułów prasowych sprawiły, że stała się jedną z ikon swojego fachu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Dello Russo (@annadellorusso)

“Ważny moment w mojej karierze”

30 sierpnia w instagramowym poście Anna Dello Russo podzieliła się ze światem informacją o zakończeniu kariery dziennikarskiej.

Chciałabym podzielić się z Wami tym ważnym momentem w mojej karierze. Vogue wkracza w nowy rozdział, wkracza na cały świat. – pisze w poście Dello Russo – Jestem wdzięczna, że spędziłam 12 lat jako redaktor mody w @vogueitalia z Francą Sozzani. 6 lat jako EIC w @luomovogue, a teraz po czternastu latach zostawiam moją rolę dyrektora kreatywnego w @voguejapan. To był zaszczyt tworzyć i edytować historie modowe świętujące współpracę i różnorodność Wschodu i Zachodu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Anna Dello Russo (@annadellorusso)

Włoszka wspomina i dziękuje znakomitym personom mody, z którymi przez lata współpracowała – redaktorce naczelnej Vogue Japan Mitsuko Watanabe, prezesowi Condé Nast Japan Jun Kitada, międzynarodowemu dyrektorowi mody japońskiego Vogue Gene Krell, redaktorce oraz przyjaciółce Saori Masuda, a także całej redakcji Vogue Japan.

Anna Dello Russo nie zdradziła, czy całkowicie odsunie się od dziennikarstwa mody. Jako osobistość mody wciąż prowadzić będzie swojego bloga, oraz definitywnie będzie zachwycać i zaskakiwać nas wyjątkowymi stylizacjami.

>>> Przeczytaj również: Trendy na jesień-zimę 2021/2022 według kupców z Answear.com

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES