A$AP Rocky odważnie manifestuje uznanie dla projektanta

177
ASAP Rocky Raf Simons
Źródło: asapmob.com

A$AP Rocky niewątpliwie jest fanem mody, a jego ostatnia piosenka stanowi kolejny dowód na poparcie tej tezy. Artysta razem z Frankiem Ocean, Quavo oraz Lilem Uzi Vertem wydał nowy utwór zatytułowały RAF. Kojarzy wam się z czymś? A może z kimś? Dokładnie! Utwór nazwany został na cześć Rafa Simonsa.

Rocky już w styczniu zapowiedział powstanie nowego utworu, publikując na Twitterze tekst: Please don’t touch my Raf. Odważny krok był odpowiedzią na jeden z wywiadów Simonsa, gdzie sugerował, że marki takie jak Vetemens czy Off-White nie były oryginalne. Rocky wyraził uznanie dla projektanta nie tylko w tweetcie, ale również w klipie video.

A$AP Rocky szybko stał się częścią świata mody, zasiadając w pierwszym rzędzie na pokazach takich marek jak Gucci czy Dior. W hicie Fashion Killa padły nazwy wielkich marek i nazwiska niemal wszystkich ważnych projektantów w tym Simonsa. Rocky od dawna manifestuje uznanie dla Simonsa. Artysta okazał wsparcie, kiedy projektant został wybrany jako jeden ze stu najbardziej wpływowych ludzi w 2017 roku. Raper napisał wtedy, że Raf Simons jest bardzo ważną postacią dla kultury, ponieważ zbudował całą nową religię wokół mody.

Czytaj również: Supreme uhonorowało pamięć o królu POPu w najnowszej kolekcji

Nowy utwór RAF pojawił się na stacji Ocean’s Blonded Radio w Apple Music w dwóch wersjach. Od teraz nie krzyczymy wyłącznie Versace, Versace, Versace. Nie zdziwimy się również jeżeli za jakiś czas wybuchnie akcja na Instagramie #PleaseDontTouchMyRaf.

Autor: Monika Szabelska