noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Y/Project ubiera postacie z dzieł sztuki w buty UGG

REKLAMA
noSlotData

Mamy już pierwsze zdjęcia promujące najnowszą kolekcję butów powstałą we współpracy Y/Project z UGG. Sesja zdjęciowa utrzymana jest w zmysłowym klimacie klasycznej sztuki.

Po co ograniczać się do niskich butów, skoro można stworzyć takie, które będą sięgać aż do połowy uda? Na taki pomysł wpadł Glenn Martens, dyrektor kreatywny Y/Project, który zdecydował się na współpracę z marką UGG. Nie są to jednak typowe buty, z których znany jest obuwniczy potentat. Futrzane klapki, szpilki i wysokie kozaki z potrójnymi cholewkami zadebiutowały na wybiegu podczas marcowego pokazu Y/Project na paryskim tygodniu mody.

https://www.instagram.com/p/BnGKf8ulIRt/

W zeszłym tygodniu ukazały się zdjęcia promujące efekty współpracy marek. Przed obiektywem stanęli Betsy Teske, Jan Trojan, Tess McMillan i Sami El Haddad. Modele wcielili się na zdjęciach w postaci z greckich mitów Herkulesa, Omfale, Apolla i Wenus. Całość inspirowana jest obrazami Alexandre’a Cabanela, François Bouchera i Simona Voueta.

Kolekcja UGG x Y/Project liczy sześć modeli obuwia. Będzie dostępna w sprzedaży na platformach Browns i MyTheresa.com od połowy września. Ceny zaczynają się od 195 funtów (ponad 900 złotych).

>> Przeczytaj również: Te trendy będą rządzić nadchodzącą jesienią

https://www.instagram.com/p/BnGgD3-DBe4/

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES