noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Burberry zapowiada współpracę z ikoną brytyjskiego stylu

REKLAMA
noSlotData

Brytyjski dom mody ogłosił współpracę z ikoną stylu, projektantką Vivienne Westwood. O połączeniu wspólnych sił mogliśmy się dowiedzieć z instagramowego konta marki.

Riccardo Tisci w marcu tego roku objął funkcję dyrektora kreatywnego Burberry. Do swojej pierwszej współpracy zaprosił ikonę brytyjskiej mody, Vivienne Westwood oraz jej męża, współpracownika i projektanta Andreasa Kronthalera. Kolekcja, którą wspólnie przygotowują, ma odzwierciedlać ducha prawdziwego brytyjskiego stylu. Efekty ich pracy będziemy mogli zobaczyć w sklepach w grudniu 2018. Dochód ze sprzedaży ma zasilić konto fundacji Cool Earth.

Vivienne była jednym z pierwszych twórców, dzięki którym zacząłem marzyć o zostaniu projektantem. Gdy tylko podjąłem współpracę z Burberry, stwierdziłem, że to odpowiedni moment, aby zaprosić ją do współpracy. Vivienne jest buntowniczką, punkiem. Jest bezkonkurencyjna w wyrażaniu indywidualnego brytyjskiego stylu, co stanowi dla wielu ogromną inspirację – przyznał Tisci w oświadczeniu o współpracy.

>>> Zobacz również: Dlaczego to Riccardo Tisci został nowym dyrektorem kreatywnym Burberry?

https://www.instagram.com/p/Bk4-XUQnrA2/?taken-by=burberry

https://www.instagram.com/p/Bk42U82HWT7/?taken-by=burberry

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES