Wakacyjna kampania Dolce&Gabbana. Zobacz video!

Perfumy od Dolce&Gabanna znowu na pokładzie! Od początku kwietnia możemy podziwiać nowy spot reklamowy dedykowany nowemu zapachowi Light Blue Sun z kultowej już serii od D&G- Light Blue.

Cała akcja spotu rozgrywa się na czarującym Capri. Ona je obiad z przyjaciółmi, on pracuje na doku. Gdy ona go zauważa – jej myśli zaczynają szaleć. Ona wyobraża sobie, że wygrzewa się w słońcu a on szepcze jej do ucha, po chwili zanurzają się w wodzie lub bawią się na pokładzie łodzi przy klifach Faraglioni. Gdy w końcu wyłania się z zadumy – patrzy z zalotnym uśmiechem. W tę dwójkę oczarowanych sobą bohaterów wcielili się Giulia Maenza oraz Gennaro Lillio.

https://www.youtube.com/watch?v=xFJ6YouwsT8&fbclid=IwAR3YaTV-Z4xsq6KKh_vIpiTxd4BSmDG43UgGSdCqyPITJo5A4kCl7gJ2e3g

Pamiętamy również polski akcent związany z perfumami Light Blue – piękna polska modelka Anna Jagodzińska wystąpiła w kampanii tychże perfum w 2011 roku u boku Davida Gandy.

Pierwsze wydanie zapachu ujrzało światło dzienne w 2001 roku i od tamtego czasu niezmiennie jest jednym z ulubieńców kobiet! Perfumy mają cytrusowy, świeży, korzenny zapach. Nutami głównymi są bergamotka, grejpfrut, kokos oraz imbir. Inspiracją do ich stworzenia były długie, słoneczne, wakacyjne dni, co idealnie oddają spoty reklamowe perfum. Nas to zdecydowanie przekonuje, a Was? 

Tekst: Kinga Ambrożkiewicz

 

>>> Przeczytaj również: Niesamowity konkurs Givenchy. Kto podłoży głos do kontrowersyjnej reklamy?

Newsletter

FASHION BIZNES