Tommy Hilfiger zaskakuje współpracą z Vetements

188
Hilfiger
Źródło: hypebeast.com

Trudno zliczyć, ile razy podkreślaliśmy już, że Vetements wciąż zaskakuje. Tym razem brand podjął współpracę z ikoną Tommym Hilfigerem.

Tommy Hilfiger opublikował informację o współpracy na swoim Instagramie. W wywiadzie dla” WWD” przyznał, że około pół roku temu poznał szefa firmy Vetements – Gurama Gvasalię, a dwa miesiące temu dostał od niego telefon o chęci współpracy.

Byłem bardzo podekscytowany. To, co robią jest genialne. Mają własną księgę reguł. Robią to, co chcą i robią to kiedy i jak chcą – powiedział Hilfiger.

Kolekcja zaprezentowana zostanie w lutym i trafi do takich miejsc jak Barneys New York czy Harrods. W dużej mierze będzie ona bazować na ubraniach unisex – bluzy z kapturem, koszulki z krótkimi rękawami, buty czy skarpetki. Przykładowo koszulki mają mieć logo Vetements z tyłu, a z przodu Tommy Hilfiger.

>>>Czytaj również: Chiara Ferragni zaprojektuje kostiumy do nowej edycji Intimissimi on Ice 2017: „A Legend of Beauty”

To luksusowy streetwear. Nikt nie robi tego lepiej niż ci faceci – powiedział Hilfiger.

Na ten moment kolekcja Hilfiger x Vetements ma obejmować jeden sezon, jednak projektanci nie zaprzeczają późniejszym kolaboracjom, zgodnie twierdząc, że nikt nie wie, co przyniesie przyszłość.

So excited for our collab! @Vetements @TommyHilfiger

Post udostępniony przez Tommy Hilfiger (@thomasjhilfiger)