noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Grafika do konkursu na wyjątkową stylizację podczas Gali Play Sustain

Stwórz wyjątkową stylizację na Galę Play Sustain

REKLAMA
noSlotData

Bierzesz udział w Gali Finałowej Play Sustain? Nie zapomnij przygotować wyjątkowej stylizacji upcyclingowej na tę okazję. To właśnie Ty możesz wygrać… w konkursie PlaySustainOutfit.

Zasady Konkursu są proste – przyjdź ubrany na Galę w stylizację cyrkularną i wykonaj zdjęcie swojej osoby w ww. stylizacji w miejscu specjalnie do tego wyznaczonym. Następnie opublikuj zdjęcie na swoim koncie Instagram w dniach od 25.04.2024 r. od godz. 20:00 do 28.04.2024 r. do godz. 23:59. Do publikacji dołącz #PlaySustainOutfit oraz oznaczenie konto @playsustain. Ostatnim warunkiem udziału w konkursie jest komentarz pod postem przybliżający nam charakterystykę Twojej stylizacji, pochodzenie jej elementów oraz powód dla którego bierzesz udział w akcji!

Twoja stylizacja zostanie opublikowana na portalu Fashionbiznes.pl w relacji z wydarzenia!

Więcej o Gali Play Sustain

Fundacja Play Sustain, założona przez Agnieszkę i Bertusa Servaas, liderów branży przetwórstwa tekstyliów, stoi na czele rewolucji w modzie, prowadząc innowacyjny konkurs Designers Play Sustain. Pierwszy w Polsce konkurs mody upcyclingowej, który skupia uwagę na twórcach kierujących się ideą świadomej mody, przyjaznej dla planety.

Gala, planowana na 25 kwietnia 2024 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, ma uhonorować wybitne osiągnięcia finalistów. Organizatorzy przewidują imponujące nagrody dla uczestników, w tym główną w wysokości 50 tys. złotych. Do wygrania będą również staże u renomowanych projektantów oraz stypendia na studiach.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Pan Rafał Trzaskowski. Partnerem medialnym Gali jest portal FashionBiznes.pl

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES