noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

GUESS Compound na festiwalu Coachella 2024

REKLAMA
noSlotData

GUESS po raz trzeci z rzędu powraca na pustynną przestrzeń Coachelli, prezentując swoją wyjątkową oazę Compound, umiejscowioną u progu festiwalowego terenu. Akcja z roku na rok przybiera coraz większą skalę, a wszystko za sprawą inicjatywy, którą podjął Nicolai Marciano.

Przeczytaj również: To w tych strojach wystąpią nasi olimpijczycy. Adidas zaprezentował stroje reprezentacji Polski na Paryż 2024

Po premierze linii GUESS JEANS podczas styczniowych targów Pitti Uomo i przed światową premierą, Compound zwiastowało wprowadzenie na rynek GUESS JEANS jako nowej linii amerykańskiego pioniera stone-wash, która redefiniuje styl Południowej Kalifornii poprzez swoją nowoczesną wizję i wartości.

W weekend otwarcia festiwalu firma GUESS JEANS przekształciła zespół domów na zamkniętym osiedlu, znajdującym się w pobliżu terenu wydarzenia, w prawdziwy raj dla przyjaciół marki, członków rodziny oraz swoich ambasadorów. O ich komfort dbała całodobowa obsługa i osobisty szef kuchni w każdym domu. Wśród gości kompleksu GUESS JEANS Compound znaleźli się między innymi Bretman Rock, Anastasia Karanikolaou, Harry Jowsey, Rickey Thompson, J Balvin, Ice Spice, Luka Sabbat, Lila Moss, David Dobrik, Quenlin Blackwell, Madeline Argy, Lil Baby oraz Devon i Sydney Carlson.

mat. prasowy

Przeczytaj również: Zalando kolejny raz sprzeciwia się decyzji Unii Europejskiej. O co poszło tym razem?

GUESS na festiwalu Coachella 2024

Festiwalowy weekend rozpoczął się czwartkowym obiadem powitalnym. W piątkowy wieczór rodzina i przyjaciele zespołu GUESS JEANS bawili się przy występie DJ Pee.Wee “Andersona Paaka”, Kaytranady, Freddiego Gibbsa oraz Hayesa Bradleya. W niedzielę, tuż po festiwalu, rodzina XO dołączyła do kompleksu GUESS JEANS, aby zakończyć weekend koncertem Nav i niespodziewanym występem Metro Boomin, który promował swój singiel i album “#1” oraz wydanie drugiego albumu, którego premiera odbyła się w piątek, 12 kwietnia. Gospodarzem weekendowych wydarzeń na terenie kompleksu był Andrei Gillot. Przez cały weekend w strefie Compound skorzystać można było z różnorodnych zabiegów wellness – poddać się masażom i innym aktywnościom.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

moda

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES