SPRANDI AW22 KAMPANIA

Sprandi startuje z nową kampanią “Take a breath” na sezon jesień-zima 2022

Najnowsza kampania Sprandi „Take a Breath” jest … o Tobie! O tym jak się czujesz. O tym, że masz prawo zatrzymać się na chwilę, wziąć głęboki oddech i zrelaksować się w gronie przyjaciół na świeżym powietrzu. Najlepiej aktywnie i na sportowo. Pamiętaj, że Twój najważniejszy mecz rozgrywa się w przerwie!

Marka Sprandi wkracza w kolejny sezon niezmiennie szerząc ideę troski o siebie. Podobnie jak w poprzednich miesiącach, marka wciąż skupia się na dobrym samopoczuciu. Po błogim odpoczynku, nadszedł czas na aktywność fizyczną, wzrost endorfin i beztroską radość w gronie najbliższych. 

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Zatroszcz się o siebie. Powoli, świadomie, z należytą troską i uwagą. Szukaj ruchu, który sprawi Ci radość i naładuje pozytywną energią. Znajdź chwilę na aktywny odpoczynek, a marka Sprandi niech będzie Twoim najlepszym towarzyszem. 

W najnowszej kampanii Sprandi przenosi nas na kort tenisowy, by ponownie spotkać się z ulubionymi gwiazdami. Twarzami kampanii „Take a breath” zostali bohaterowie wiosennej kampanii Sprandi: idol generacji Z, aktor Finn Wolfhard, znany widzom z serialu „Stranger Things”, aktor Kyle MacLachlan, odtwórca kultowej agenta Dale’a Coopera w serialu „Twin Peaks” oraz Amber Valletta – supermodelka lat 90. 

>>> Przeczytaj również: Gwiazdor „Stranger Things” przyłapany w ubraniach Sprandi tuż przed premierą nowego sezonu serialu

Nowa kolekcja Spandi powstała, by towarzyszyć w chwilach aktywnego wypoczynku i relaksu. Zanurz się w miękkie dresy, załóż wygodne sportowe sneakersy, a sportowy zestaw uzupełnij stylowymi dodatkami. Na korcie tenisowym czy poza nim – weź głęboki oddech i postaw na wygodę w najlepszym wydaniu. 

>>> Przeczytaj również: CCC Club Stories: Dołącz do Klubu CCC i weź udział w wyjątkowych spotkaniach z ekspertami

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

FASHION BIZNES