noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
klub ccc

CCC Club Stories: Dołącz do Klubu CCC i weź udział w wyjątkowych spotkaniach z ekspertami

REKLAMA
noSlotData

Ośmiu specjalistów z różnorodnych dziedzin – od teraz ich wiedza będzie dostępna dla społeczności Klubu CCC. Nie jesteś jeszcze Klubowiczem? Dołącz już teraz, aby zdobyć nowe umiejętności i odkryć nieznane dotąd obszary wiedzy. W każdy czwartek odbędzie się wyjątkowe spotkanie z pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach! 

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w danej dziedzinie lub zdobyć nowe umiejętności? Dołącz do Klubu CCC i zyskaj dostęp do wyjątkowych spotkaniach z wybranymi ekspertami. Na Klubowiczów CCC będą czekać specjaliści i pasjonaci z ośmiu różnorodnych dziedzin życia, którzy podzielą się swoją fachową wiedzą. 

Do współpracy z Klubem CCC zaproszono wyjątkowych ekspertów. Moda, uroda, rodzicielstwo, lifestyle, sport czy kultura – na Klubowiczów czeka szeroki zakres tematów i niezwykle ciekawe warsztaty. 

Dla pasjonatów mody i nie tylko – związana z magazynem „Elle” i stacją TVN Style stylistka Karolina Limbach przedstawi tajniki tworzenia modowych stylizacji za pomocą szerokiej gamy torebek i butów. Z kolei miłośnicy wnętrz i zieleni, będą mieli okazję skorzystać z doświadczenia ogrodnika i projektanta zieleni, Remigiusza Dobrawy (tworzącego pod pseudomimem Re.Dor), który wdroży nas w tajniki pielęgnacji roślin. 

To nie koniec, gdyż w CCC Club Stories – dziennikarka Anna Dec podzieli się doświadczeniem macierzyńskim, a Joanna Ryglewicz – założycielka marki pielęgnacyjnej Oio Lab i Magdalena Gabryś – założycielka projektu Face Face Baby, zdradzą tajniki naturalnej pielęgnacji. Iga Majewska, twórczyni Warsaw Pilates, wspólnie popracuje nad oddechem, postawą i dobrym samopoczuciem, a Zuza Sapeta – właścicielka PAITITI HOLISTIC STORE – zadba z kolei o duszę i ciało, dzieląc się ekspercką wiedzą z tworzenia domowych kadzideł. Miłośnicy kultury również nie będą zawiedzeni – dziennikarka Maja Chitro przeniesie ich do pasjonującego świata filmu, literatury i sztuki. Zuzanna Liskowska – znana w sieci jako Arbuzazuza, a szerszej publiczności z programu TVN „MasterChef”, podzieli się szeroką wiedzą na temat gotowania. 

W każdy czwartek na Klubowiczów CCC, będą czekać kolejne wyjątkowe spotkania z serii CCC Club Stories – nie możesz tego przegapić!

A jeśli nie jesteś jeszcze częścią społeczności Klubu CCC, dołącz już teraz za pomocą aplikacji mobilnej lub na ccc.eu. Uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin życia, pogłębiaj swoją wiedzę i uczyń swoje życie jeszcze ciekawszym!

CCC Club Stories dostępne jest w Strefie Klubowicza w aplikacji CCC.

>>> Przeczytaj również: Crocsy w CCC – Twoje lato jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES