noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Sprandi, marka należąca do Grupy CCC, z oficjalnym sklepem na Allegro

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Sprandi to pierwszy brand Grupy CCC w Strefie Marek Allegro. W ofercie będzie można znaleźć ok. 3700 modeli obuwia, odzieży i akcesoriów.

Sprandi to nowoczesna, sportowa marka dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W jej ofercie znajdują się obuwie, odzież i akcesoria – osadzone w najnowszych trendach projekty casualowe. Teraz marka ta dostępna jest także w Strefie Marek Allegro. Rozpoczęciu sprzedaży towarzyszy kampania back to school.

Pełna oferta dostępna jest TUTAJ.

Nasi klienci są przyzwyczajeni do wygody i szybkości zakupów dokonywanych online, a także coraz chętniej korzystają z multibrandowych platform. Chcą za pomocą jednego kliknięcia kupić buty, książkę i wazon, a my chcemy im to umożliwić. Dlatego obecność marki należącej do CCC na Allegro, wiodącej platformie typu marketplace, jest naturalnym krokiem dalszego rozwoju modelu omnichannel Grupy. Współpracę zaczynamy od wyjątkowej i popularnej marki – Sprandi. W

Warszawa, 23 sierpnia 2021

– Dzięki dołączeniu do Strefy Marek Sprandi, która poza obuwiem, oferuje także odzież i akcesoria, zapewnimy naszym klientom jeszcze większy wybór w kategorii mody. Fani Sprandi będą mogli oczywiście korzystać także z takich udogodnień, jak darmowe dostawy i zwroty dzięki programowi Smart! – komentuje Celestyna Lendo-Zachariasz, dyrektor segmentu moda w Allegro.

Strefie Marek Allegro klienci znajdą pełną ofertę brandu, która jest dostępna na stronie ccc.eu mówi Piotr Zemło, Co-Head eCommerce CCC.

Sprandi do najnowsza, znana modowa marka, która dołączyła do ponad 200 już obecnych na Allegro. Wszystkie one zostały zebrane na jednej przestrzeni, dostępnej pod linkiem: https://allegro.pl/dzial/moda/marki. Dzięki temu skrócona została ścieżka zakupowa klienta, a oficjalne sklepy zyskały specjalną strefę. W ostatnim czasie na Allegro pojawił się również filtr „sprawdzona marka”. Korzystając z niego klienci zyskują pewność, że otrzymają oryginalne produkty zgodne z najświeższymi trendami, w atrakcyjnych cenach.

W Strefie Marek Allegro znajdują się sklepy profesjonalnych i dobrze znanych marek, które oferują szeroki i ciekawy asortyment. Klienci kupią tu wyłącznie nowe, oryginalne przedmioty oraz sprawdzą, jakie propozycje oferują partnerzy Allegro. Strefa Marek Allegro to też sposób promocji ofert dla producentów i autoryzowanych sprzedawców w różnych kategoriach.

Allegro to platforma zakupowa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Moda to jedna z najbardziej popularnych kategorii na platformie – w jedną minutę odwiedza ją ok. 1000 klientów. W 2020 r. średnio na minutę sprzedawało się ok. 120 przedmiotów w tym segmencie, a wybór produktów w jego ramach wzrósł o 50%.

>>> Przeczytaj również: Grupa CCC inwestuje w spółkę specjalizującą się w ekspresowych dostawach przesyłek

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES