CCC Game Tour: CCC zaprasza do świata gier ze Smolastym, Kingą Sawczuk, a także gamerem Junajted

CCC wkracza w świat gamingu! Dołącz do jednego z wydarzeń, by znaleźć się w rzeczywistości pełnej przygód i emocji. Podejmij wyzwanie i zagraj na konsoli z topowymi influencerami! Pierwsze spotkanie już 16 sierpnia w Gdańsku.

Fascynujący świat gier czeka na wszystkich miłośników dobrej zabawy. Do wirtualnej rzeczywistości już wkrótce będzie można przenieść się w salonach CCC. W ramach kampanii Back To School, CCC wyruszy w trasę po ośmiu miastach w Polsce i zaprosi do wspólnej rozrywki wszystkich miłośników e-sportu. 

CCC Game Garage Playoffs

W emocjonujących spotkaniach, które odbędą w wybranych salonach CCC, zgromadzeni będą mieli szansę podjąć wyzwanie i zmierzyć się z największymi gwiazdami gamingu w Polsce. W kampanii Back To School po hasłem Game Garage Playoffs wzięło udział troje popularnych influencerów: Smolasty, Kinga Sawczuk oraz topowy gracz Kaluch! Spotkaj się z nimi podczas eventów w salonach CCC i  spróbuj swoich sił w emocjonującym pojedynku! 

Już we wtorek, 16 sierpnia o godzinie 16:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się pierwsze ze spotkań z ramach akcji Game Garage Playoffs. W wyjątkowym spotkaniu wezmą udział gwiazdy kampanii: Smolasty oraz Kinga Sawczuk, a także gamer Junajted. Spotkaj się z nimi i weź udział w wyjątkowych panelach dyskusyjnych. Na zgromadzonych Gości będą czekać interaktywne atrakcje i konkursy z nagrodami. To również wyjątkowa okazja, aby zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami na konsoli. Sprawdź, czy pokonasz Smolastego w Forza Horizon! 

Zagraj z CCC – daty i miejsca spotkań

16 sierpnia 2022 – Gdańsk

18 sierpnia 2022 – Katowice

23 sierpnia 2022 – Łódź

25 sierpnia 2022 – Szczecin

27 sierpnia 2022 – Warszawa

30 sierpnia 2022 – Wrocław

1 września 2022 – Kraków

3 września 2022 – Poznań

>>> Przeczytaj również: Gwiazdy światowego formatu w kampanii Sprandi “Take a breath”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Newsletter

FASHION BIZNES