noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Robert Lewandowski nowym ambasadorem marki 4F

REKLAMA
noSlotData

Kilka miesięcy temu ogłaszaliśmy, że ambasadorką polskiej marki 4F została Anna Lewandowska. Teraz dołącza do niej jej mąż Robert, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, strzelec 71 bramek w Champions League, napastnik Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji dołączył do Drużyny Ambasadorów 4F. 

Drużyna Ambasadorów 4F to nazwiska światowego formatu. W jej skład wchodzi jeden z najlepszych siatkarzy na świecie Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot, biatlonistki Paulína Fialková i Kamila Żuk, lekkoatletki Martyna Kotwiła i Adrianna Sułek, a także Anna Lewandowska, wieloletnia mistrzyni w karate tradycyjnym, najpopularniejsza obecnie polska trenerka fitness.

Silna drużyna

„Od lat zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do aktywności fizycznej – i nie mam na myśli tylko piłki nożnej, ale regularny ruch i zdrowy styl życia. To jest to, co łączy mnie z 4F – zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu w taki sposób, w jaki mogą i lubią. Łączą nas nie tylko wspólne cele, ale i wartości, i to właśnie one budują silną drużynę” – mówi Robert Lewandowski. „Wierzę w siłę, wzajemną motywację płynącą ze spójnej i zwartej drużyny – jako zawodnik i kapitan. Bez względu na to, gdzie gram, wiem, że zawsze reprezentuję Polskę. Cieszę się, że mogę pracować z polską marką i wierzę, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej”.

Dedykowane kolekcje Lewandowskich

Długofalowa współpraca z Robertem Lewandowskim oprze się na wspólnym tworzeniu kolekcji treningowych i sportstylowych oraz m.in. na kampaniach wizerunkowych, mających na celu inspirowanie Polaków do aktywności fizycznej w ich ulubionej formie. Ubrania tworzone wraz z Robertem będą charakteryzowały się wysoką jakością materiałów, nowoczesną formą, umożliwiającą wygodny trening, a także regenerację po wysiłku.

„Cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z najlepszym piłkarzem na świecie. Już w marcu 2021 r. przedstawimy specjalną multifunkcyjną kolekcję sygnowaną znakiem RL9.” – mówi Igor Klaja, Prezes Zarządu OTCF S.A. i założyciel marki 4F. „Od lat budujemy Team 4F, który tworzą ambasadorzy marki, profesjonalni sportowcy oraz klienci z całego świata. Już teraz jesteśmy obecni na arenach Igrzysk Olimpijskich, ubierając reprezentacje z 7 krajów, a także na najwyższym poziomie skoków narciarskich, biatlonu oraz lekkoatletyki. Jesteśmy pewni, że współpraca z takim autorytetem jak Robert Lewandowski pozwoli zainspirować i  zachęcić jeszcze więcej osób do rozpoczęcia przygody ze sportem”.

Co na to globalne koncerny? Chyba rośnie im polska konkurencja!

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Anna Lewandowska ambasadorką reklamową odzieży 4F, będzie wspólna kolekcja”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES