Ralph Lauren ubierze Joe Biden’a na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA

141
Ilustracja Elizabeth Brockway

Przesadzilibyśmy nazywając Joe Bidena modową inspiracją. 46. prezydent USA przyzwyczaił nas do granatowych garniturów i klasycznych krawatów. Zatem wybór Ralpha Laurena na projektanta, który ubierze prezydenta elekta na zaprzysiężenie, nikogo nie powinien zdziwić.

Klasyka zawsze się obroni- mówią. I chyba mają rację bo rzeczywiście w przypadku takiego stanowiska to doświadczenie i merytoryka gra pierwsze skrzypce- nie ubiór. Jak donosi WWD, Joe Biden założy garnitur Ralpha Laurena na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA 20 stycznia.

Ralph Lauren to jeden z najbardziej znanych i szanowanych projektantów współczesnej mody. Urodził się w 1939 roku w Nowym Yorku jako Ralph Lifshitz. Stworzył jedną z najbardziej znanych, luksusowych marek odzieżowych, stając się ikoną klasycznego stylu i uosobieniem “American Dream”.

Amerykanie nerwowo odliczają ostatnie dni do zmiany na stanowisku prezydenta USA. Minione tygodnie nie należały do najbardziej udanych- delikatnie mówiąc- w historii USA. Niech zatem american dream nie przejawi się tylko w ubiorze prezydenta elekta, ale także w realnym życiu.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Czy to powolny koniec Oxford Street? TopShop zamknięty na dobre