noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Puma Palermo kampania

Puma Palermo: Kultowe buty w nowej, szekspirowskiej odsłonie

REKLAMA
noSlotData

Puma wyrusza w sentymentalną podróż, reinterpretując ponadczasową historię Romea i Julii oraz przenosząc ją na słoneczne ulice Palermo. Kultowy model sneakersów PUMA Palermo staje się tłem dla tej nostalgicznej opowieści, łącząc klasykę z nowoczesnym stylem streetstyle.

Sercem kampanii jest 60-sekundowy spot, który zabiera widzów na ulice Palermo, ukazując codzienne życie dwóch zwaśnionych rodzin. Głównymi bohaterami są wspomniani Romeo i Julia oraz ambasadorzy marki: Jann, który wraz z rodziną Montecchich prowadzi sklep sportowy oraz Sara James – szefowa Barber Shopu rodziny Capulettich. Pomimo wzajemnej awersji dwóch obozów, łączy ich kibicowska pasja do jednego klubu Palermo F.C. Odgórnie zakazana przyjaźń pomiędzy Romeo i Julią kulminuje w chwili pojednania, przeobrażając się w miłość młodych, którzy wieńczą spot wspólnym pocałunkiem. 

PUMA zagłębia się w bogate dziedzictwo kultury tarasowej, ruchu, który narodził się w latach 80., rewolucjonizując piłkę nożną i modę. Kultura tarasowa stała się synonimem stylu życia, sposobu podróży na mecze, charakterystycznego ubioru i dobrze wyselekcjonowanej sceny muzycznej. Dziś ten trend przeżywa renesans w modzie, a marka odpowiada na niego kolejną odsłoną Palermo. Sylwetka dotychczas prezentowana przez gwiazdy światowego formatu takie jak Dua Lipa, czy Jack Grealish ma ponownie podbić serca Gen Z. Tym razem zobaczymy Palermo w kombinacjach kolorystycznych łączących pudrowy róż z pomarańczą, w wyrazistych barwach zielonego i niebieskiego oraz klasycznych biało-czarnych zestawieniach.

PUMA od lat wychodzi poza granice sportu odkrywając i wspierając młode talenty z przeróżnych środowisk. Sara James i Jann są przedstawicielami sceny muzycznej, którzy w zawrotnym tempie stali się ulubieńcami szerokiego grona fanów. Marka wspiera ich zarówno na scenie jak i poza nią, towarzysząc im w drodze do dalszego rozwoju. 

Za reżyserię spotów odpowiada Piotr Kujda Muzykę skomponował Kamil Holden Kryszak, za zdjęcia odpowiada Igor Połaniewicz, a sesję zdjęciową do kampanii wykonał Kamil Kotarba. Za kreację oraz produkcję kampanii odpowiada agencja high&.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

Puma

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES