Prosto Women’s Active Wear – premiera kolekcji dla aktywnych kobiet

Prosto Women’s Active Wear to kolekcja ubrań typu seamless, nad której rozwojem, dedykowany zespół pracował przez ostatni rok. Jest ona połączeniem kompresyjnych ubrań na siłownie, wykonanych techniką seamless i obecnego na ulicach trendu sport-casual towarzyszącemu nam w aktywnym stylu życia.

W tym dropie Prosto prezentuje zestaw 4 elementów garderoby, które dowolnie można łączyć ze sobą by dobrać najbardziej komfortowy dla nas zestaw. Produkty dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.

Prosto Women’s Active Wear to linia całkowicie wyprodukowana w Polsce, w lokalnej szwalni z użyciem najnowszych technik tkania, a do samej produkcji, wykorzystano energię z paneli słonecznych. Jest to bardzo innowacyjny sposób produkcji, który marka planuje wdrążyć również przy innych kolekcjach, w przyszłości  tworzonych przez markę Prosto. Zrównoważone podejście do produkcji ubrań oraz wykorzystywanie materiałów pochodzenia ekologicznego jest bardzo ważnym elementem dalszego rozwoju marki.


Sesja zdjęciowa prezentująca drop Prosto Women’s Active Wear, odbyła się na stadionie letnim warszawskiego AWF-u. Ta historyczna i inspirującą przestrzeń pozwoliła nam spójnie uwydatnić sportowy i niezobowiązujący styl zaprojektowanych ubrań. Twórcą zdjęć jest Adam Cekiera, który doskonale uchwycił piękno, ciemnoskórej modelki, nawiazując tym samym do różnorodności i tolerancji. Ta nietypowa, ale wciąż komercyjna odsłona sportowych ubrań, to hołd dla ikonicznych lat 90, z których nieustannie czerpiemy inspiracje. 

>>> Przeczytaj również: Tego nie wiecie o Gen Z! – raport Facebook IQ

Newsletter

FASHION BIZNES