primark zarobki

Primark otworzy kolejne sklepy w Polsce. Wiemy, ile będą zarabiać sprzedawcy

Primark planuje dalszą ekspansję na polskim rynku. Wraz z trwającym naborem, firma ujawnia stawki, jakie zaproponuje przyszłym pracownikom.

Primark: gdzie sklepy?

Primark to irlandzka sieć fast fashion, oferująca odzież, obuwie, akcesoria i dodatki do domu. Niskie ceny i szeroki wybór produktów sprawiły, że stała się jednym z najpopularniejszych na rynku, a zainteresowanie nią wciąż rośnie. Aktualnie firma posiada ponad 400 salonów w Europie i USA.

W Polsce sieć zadebiutowała w 2020 roku, a jej pierwszy sklep otworzył się w warszawskiej Galerii Młociny. Kolejnymi lokalizacje to Poznań, Kraków i Katowice. Irlandzki producent liczy na dalszy rozwój na polskim rynku, planując kolejne otwarcia w Łodzi i we Wrocławiu. Według zapowiedzi, nowe salony mają zostać otwarte jeszcze w tym roku. 

Dowiedz się więcej: Primark otwiera kolejne sklepy w Polsce! Sprawdź, w których miastach pojawią się tym razem

Primark szuka pracowników. Jakie zarobki oferuje?

W związku z otwarciem nowych salonów, Primark aktywnie poszukuje nowych pracowników. Jak informuje portal dlahandlu.pl, wynagrodzenia mają wynosić kolejno: 4292 zł brutto – pełny etat, 3219 zł brutto – 3/4 etatu, 2146 zł brutto – 1/2 etatu, 1073 zł brutto – 1/4 etatu. Dodatkowymi benefitami, jakie zaoferuje irlandzki pracodawca mają być: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżka pracownicza i PPK.

Obecnie Primark zatrudnia ponad 70 000 pracowników w 14 krajach.

Przeczytaj również: H&M stworzył platformę odsprzedaży ubrań. Co o niej wiemy i kiedy ruszy?

Newsletter

FASHION BIZNES