praca dla Ukrainy

Praca dla Ukrainy: Gomez – pracownik magazynu – Swadzim

lokalizacja: Swadzim

kontakt: [email protected]

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie stanów magazynowych;
  • Etykietowanie towaru;
  • Kompletowanie zamówień;
  • Wykonywanie czynności związanych z wysyłką towaru;
  • Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie;
  • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność i uczciwość;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w zespole;

Oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Nagrody jubileuszowe;
  • Bilety na mecze drużyny piłkarskiej Lech Poznań.

Chcesz zaoferować pracę mieszkańcom Ukrainy w branży modowej lub kosmetycznej? Bezpłatnie umieścimy Twoje ogłoszenie. Napisz do nas: [email protected]

FashionBiznes.pl to głos branży kreatywnej. To kompletne rozwiązanie HRowe i PRowe, które pozwala firmom na zaprezentowanie się zarówno od strony employer brandingowej jak i rekrutacyjnej.