praca dla Ukrainy

Praca dla Ukrainy: OTCF – Designer assistant, Accessories Designer, program stażowy – Kraków

lokalizacja: Kraków

kontakt: linki do rekrutacji poniżej

O FIRMIE / ABOUT US

Rok 2021 zapisał się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Wprowadziliśmy na rynek żywność funkcjonalną i suplementy diety 4F Fuel, ubraliśmy 8 narodowych reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie razem z Fundacją 4F Pomaga zbudowaliśmy nasze pierwsze wielofunkcyjne boisko szkolne i stworzyliśmyWirtualną Przymierzalnię 4F.
Teraz jednak wiemy, że to była dopiero rozgrzewka… To, co czeka nas w tym roku to prawdziwe zawody! Otwieramy nowe biuro w Krakowie, intensywnie rozwijamy struktury IT i E-Commerce, wdrażamy zrównoważone projektowanie, by nasze kolekcje były bardziej eko i kontynuujemy ekspansję zagraniczną.

Year 2021 was a year of intense growth for OTCF S.A. We’ve implemented functional food and diet suplements 4F Fuel on market, we’ve dressed 8 representations on Olympic Games in Pekin, we’ve built our first multifunctional sport court for school with Foundation 4F Pomaga, and we’ve created virtual fitting room 4F. But now we already know, that all of this was only the warm-up… This year it’s real tournament! We are opening new localization in Cracow, we are developing our IT and E-Commerce teams intensively, we are implementing sustainable projects and making our collections more eco-friendly, we continue international expansion.As you see, we have many interesting projects for 4F, Outhorn, Under Armour and SpotrStyleStory ahead of us. Do you want to be a part of it and play with us in one team?
Don’t wait! Take part in run for your dream job!

DESIGNER ASSISTANT (poszukujemy 3 os)

Tak jak widzisz, przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią i zagrać z nami w jednej drużynie? Nie czekaj! Weź udział w biegu po wymarzone stanowisko pracy!

Wymagania:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie w projektowaniu odzieży?
  • Chcesz rozwijać się w tym obszarze? Znasz pakiet Adobe Illustrator?
  • Z chęcią podejmujesz nowe wyzwania?
  • Praca w języku angielskim nie sprawia Ci problemu?

Wygląda na to, że my szukamy Ciebie, a Ty szukasz nas! #WeMakeAteam

Zakres obowiązków:
Twoje najważniejsze zadania, za które będziesz odpowiadać, to:

  • Pomoc przy tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Pomoc w organizacji przeglądów kolekcji
  • Poszukiwanie trendów i inspiracji do kolekcji
  • Ścisła współpraca z działem projektowym

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpiecznie grupowe
  • Karta Multisport
  • Wsparcie psychologiczne MINDGRAM
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Siłownia w biurze
  • Zajęcia sportowe (boks, joga, treningi biegowe)
  • Imprezy sportowe
  • Zniżka do restauracji 4F Spot
  • Zniżka na produkty 4F, Under Amour, Outhorn, SportStyleStory

>> KLIKNIJ TUTAJ, BY APLIKOWAĆ <<

DESIGNER ASSISTANT (3 vacancies)

Do you want to gain experience in designing clothes?   Do you know how to use Adobe Illustrator? Do you like new challenges? Do you know English on communicative level? It seems like we’ve been looking for You, and You’ve been looking for us! #WeMakeAteam

Your main tasks will be:

  • Helping in making project documentation
  • Assist in organizing collection reviews
  • Searching for trends and inspirations for collections
  • Close cooperation with designer’s department

We offer:

  • Privat medical insurance
  • MultiSport card
  • Psychological support platform MindGram
  • Internal training
  • Gym at the office
  • Sport classes (running, box, yoga)
  • Sport events
  • Discount in 4F Spot
  • Discount for 4F, Outhorn, Under Armour products

>> CLICK HERE TO APPLY <<

ACCESSORIES DESIGNER (1 stanowisko)

Wymagania:

  • Masz doświadczenie w projektowaniu akcesoriów?
  • Znasz pakiet Adobe Illustrator?
  • Chcesz rozwijać się w tym obszarze?
  • Z chęcią podejmujesz nowe wyzwania?
  • Praca w języku angielskim nie sprawia Ci problemu?

  • Tworzenie kolekcji zgodnie ze stylistyką marki
  • Śledzenie trendów, wyszukiwanie inspiracji oraz tworzenie tablic inspiracyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz dobór materiałów
  • Ścisła współpraca z Kupcem w zakresie przygotowania produktu.

Oferujemy:

ACCESSORIES DESIGNER (1 vacancy)

  • Do you have an experience in designing clothes or accessories?
  • Do you want to develop this area?
  • Do you use Adobe Illustrator for work?
  • Do you know English on communicative level?

It seems like we’ve been looking for You, and You’ve been looking for us! #WeMakeAteam

  • Creating collections in line with the brand style
  • Tracking trends and inspirations, creating moodboards
  • Preparation of projects documentation and choosing materials
  • Close cooperation with fashion buyer

We offer:

PROGRAM STAŻOWY

Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka

KOGO SZUKAMY?

Studentów ostatnich lat oraz absolwentów uczelni wyższych na 3-miesięczny płatny staż w OTCF S.A..

GDZIE SZUKAMY?

Poszukujemy do takich obszarów jak:

  • Projektowanie odzieży
  • Technologia odzieży
  • Marketingowy

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • 3 miesięcznego płatnego stażu z możliwością przedłużenia współpracy
  • Możliwość nauki oraz rozwoju kompetencji
  • Wsparcie na każdym etapie stażu

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

  • Analiza CV
  • Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem działu HR
  • Zaproszenie na spotkanie
  • Feedback po spotkaniu
  • Lipiec – start stażu

Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ! #JoinOTCFteam

TRAINEE PROGRAM

Who do we looking for?

Students from last years for 3 month of paid Internship

For which areas?

  • Clothes designing (6 vacancy)
  • Clothes technology (1 vacancy)
  • Marketing (1 vacancy)

What can you expect?

  • 3 months of paid internship
  • Ability to grow and develop your skills
  • Support from beginning to end of program

How recrutation will look like?

  • We’ll analyze your CV
  • Phone call
  • Meeting
  • Feedback after meeting
  • July – start of Internship

First lap is up now! #JoinOTCFteam

Chcesz zaoferować pracę mieszkańcom Ukrainy w branży modowej lub kosmetycznej? Bezpłatnie umieścimy Twoje ogłoszenie. Napisz do nas: [email protected]

FashionBiznes.pl to głos branży kreatywnej. To kompletne rozwiązanie HRowe i PRowe, które pozwala firmom na zaprezentowanie się zarówno od strony employer brandingowej jak i rekrutacyjnej.