praca dla Ukrainy

Praca dla Ukrainy: Diverse – projektant/ka odzieży – Gdańsk

lokalizacja: Gdańsk

kontakt: [email protected]

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA ODZIEŻY

Marka Diverse zatrudni projektantów odzieży z Ukrainy.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie propozycji projektowych kolekcji
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i graficznej do podległego asortymentu,
  • Udział w procesie projektowym
  • Analiza trendów w modzie
  • Tworzenie komentarzy do wzorów modeli produkcyjnych w porozumieniu z Głównym Projektantem/Product Developerem oraz Technologiem,
  • Przygotowywanie aktualnych wizualizacji podległego asortymentu w podziale na kolekcje,
  • Organizacja wzorów produkcyjnych względem wytycznych wyznaczonych przez przełożonych,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe projektowe, artystyczne
  • Znajomość bieżących trendów mody i rynku odzieżowego
  • Umiejętność projektowania odzieży
  • Minimum podstawowa znajomość języka polskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca bieżącą komunikację ustną i pisemną z dostawcami)
  • Kreatywność, poczucie estetyki
  • Otwartość na otoczenie, w tym na potrzeby rynku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość
  • Obsługa programu CorelDraw (ewentualnie Photoshop)
  • Znajomość aplikacji Word, Excel, Power Point, Outlook

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na [email protected]
Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Дизайн одягу

Місце роботи: Гданськ, вул. Бисевська 23.

Запрошуємо дизайнерів одягу з України

Опис ваканciї:

  • Підготовка проектних пропозицій колекції
  • Підготовка проектно-графічної документації для підпорядкованого асортименту,
  • Участь у процесі проектування
  • Аналіз модних тенденцій
  • Створення коментарів до моделей виробничих моделей за погодженням з головним конструктором/розробником продукту та технологом,
  • Підготовка актуальних візуалізацій підпорядкованого асортименту, розбитого на колекції,
  • Організація виробничих моделей відповідно до інструкцій, встановлених начальством,

Вимоги:

  • Вища освіта в галузі дизайну та мистецтва
  • Знання актуальних модних тенденцій та ринку одягу
  • Вміння конструювати одяг
  • Мінімальні базові знання польської мови
  • Хороше володіння англійською мовою (можливість постійного усного та письмового спілкування з постачальниками)
  • Творчість, почуття естетики
  • Відкритість до навколишнього середовища, у тому числі потреб ринку
  • Вміння працювати в команді
  • Хороша організація робочого часу, пунктуальність
  • Підтримка CorelDraw (або Photoshop)
  • Знання Word, Excel, Power Point, Outlook

Ми пропонуємо:

  • Офіційне працевлаштування
  • Пакет пільг
  • Можливості розвитку в компанії, яка має стійку позицію на ринку
  • Співпраця з професійною командою

Будь ласка, надсилайте свої заявки (резюме з фотографією) Повідомляємо, що після аналізу документів ми зв’яжемося з обраними людьми.

Розглядаються лише заяви, які містять підписану декларацію: «Відповідно до пункту 1 статті 6 літ. та Загальним положенням про захист персональних даних від 27 квітня 2016 року (Вісник законів UE L 119 від 05.04.2016), я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей поточного та майбутнього найму».

Chcesz zaoferować pracę mieszkańcom Ukrainy w branży modowej lub kosmetycznej? Bezpłatnie umieścimy Twoje ogłoszenie. Napisz do nas: [email protected]

FashionBiznes.pl to głos branży kreatywnej. To kompletne rozwiązanie HRowe i PRowe, które pozwala firmom na zaprezentowanie się zarówno od strony employer brandingowej jak i rekrutacyjnej.