NEWS: DeeZee poszerza swoją ofertę o ubrania

306

Asortyment DeeZee znany do tej pory z obuwia, powiększy się także o ubrania. Nowa oferta będzie dostępna w sklepie internetowym jeszcze w tym roku.

Debiut jeszcze w tym roku

DeeZee należące do grupy kapitałowej CCC idzie jak burza. Sklep internetowy jest na rynku od 2005 roku i od początku rozkochał w sobie fanki atrakcyjnego i świetnie prezentującego się na Instagramie obuwia. W 2018 roku Dominice Żak- założycielce firmy- zaufał sam Dariusz Miłek, założyciel CCC.

Rozwijamy się dynamicznie w Polsce i zagranicą, w tym roku weszliśmy na 4 nowe rynki. Dołączenie do Grupy CCC w 2018 roku umożliwiło nam przyspieszenie procesów biznesowych i w efekcie znaczne zwiększenie skali działania. Chcemy być rozpoznawalną globalną marką z szerokim asortymentem, a odzież damska to naturalny kierunek naszego rozwoju, do którego zainspirowały nas klientki i ich zainteresowanie modą. Kolekcja ubrań DeeZee będzie pokazywana w pełnej stylizacji, razem z butami. Takie zestawy będzie można u nas kupić. Kierujemy ofertę do kobiet, które stale podążają za trendami, bez względu na wiek. Chcemy zaproponować wzory i kroje prosto ze światowych wybiegów mody, ale przy zachowaniu przystępnej ceny” – powiedziała prezes DeeZee Dominika Żak, cytowana w komunikacie.

Grupa CCC jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2004 roku. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 5 844,7 mln zł w 2019 r.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Dominika Żak, założycielka DeeZee: Moją ambicją jest zbudowanie globalnej marki”