noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
beyonce koncert Warszawa 2023

Ta gwiazda wystąpi jutro w Warszawie. „Forbes” nazwał ją jedną z najbogatszych kobiet w USA!

REKLAMA
noSlotData

Koncert Beyoncé w Warszawie przed nami. Topowa amerykańska piosenkarka pojawi się dwukrotnie na warszawskim PGE Narodowym. Odbywająca właśnie światową trasę „Renaissance World Tour” gwiazda, kolejny raz pojawiła się w prestiżowym rankingu magazynu „Forbes”. 

Beyoncé w Warszawie: data, miejsce, godziny

Fani Beyoncé czekali na ten moment kilka lat. Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pojawi się Polsce już jutro. Koncerty Beyoncé w Warszawie zaplanowane są na 27 czerwca i 28 czerwca. Show w ramach trasy „Renaissance World Tour” odbędzie się na stołecznym PGE Narodowym. Otwarcie bramek zaplanowane jest na 17:00. Koncerty rozpoczną się o godzinie 19:30. 

Przewiduje się, że obecna trasa Beyoncé będzie najbardziej dochodowa w jej karierze. Według wstępnych szacunków magazynu “Forbes”, gwiazda może na niej zarobić ponad 2 miliardy dolarów.

Beyoncé w Polsce pojawi się po raz trzeci. Pierwszy koncert gwiazdy odbył się w 2013 roku w ramach Orange Warsaw Festival. Kolejny raz Queen B wystąpiła w Warszawie w 2018 w ramach OTR II.

Przeczytaj również: Beyoncé rozpoczęła trasę Renaissance World Tour. Jej kreacja od hiszpańskiej marki wzbudziła zachwyt!

Beyoncé wyróżniona przez „Forbes”

Amerykańska gwiazda po raz kolejny znalazła się w prestiżowym zestawieniu „Forbes”. Tym razem chodzi o ranking 100 najbogatszych kobiet w USA, które samodzielnie zbudowały swój majątek. W zestawieniu nie mogło zabraknąć amerykańskich gwiazd muzyki, które przez ostatnie lata stworzyły niezwykle cenne marki osobiste. Beyonce zajęła 48. miejsce w rankingu. Jej majątek szacowany jest na 540 mln dolarów. Queen B prześcignęły tylko trzy znane piosenkarki: Rihanna, Taylor Swift i Madonna. 

Najwyżej notowane wokalistki na liście najbogatszych kobiet w USA:

  • 20. miejsce – Rihanna – 1,4 mld dolarów
  • 34. miejsce – Taylor Swift – 740 mln dolarów
  • 45. miejsce – Madonna – 580 mln dolarów
  • 48. miejsce – Beyonce – 540 mln dolarów

Zdjęcie główne: mat. prasowy trasy „Renaissance World Tour” / Live Nation / pgenarodowy.pl

Przeczytaj również: Taylor Swift przyjedzie do Polski! Przyglądamy się sylwetce najlepiej opłacanej artystki wg “Forbes”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES