noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jaką bazę pod oczy wybrać? – co wziąć pod uwagę

REKLAMA
noSlotData

Baza pod oczy – baza pod cienie do powiek – ułatwia nałożenie cieni. Dzięki niej makijaż pozostaje trwały. Nie kruszy się i nie zbiera w miejscach załamań skóry powiek. Baza pod oczy jest więc kosmetykiem, który bardzo pozytywnie wpływa na stronę estetyczną make-upu.

Materiał sponsorowany

  1. Baza pod oczy – co daje baza pod cienie do powiek?
  2. Baza pod cienie – jak nakładać?
  3. Czy rodzaj cery ma znaczenie?

Rolą makijażu jest podkreślenie urody kobiety. Idealny pozwala o nim zapomnieć na prawie cały przepełniony obowiązkami dzień. Make-up powinien pozostać na naszej twarzy w nienaruszonym stanie i nie wymagać wiecznego poprawiania go. Dlatego też do nałożenia kosmetyków skóra powinna być odpowiednio przygotowana: oczyszczona i nawilżona. Dzięki temu kosmetyki będą po prostu lepiej spełniać swoją funkcję. Równie ważne jest nakładanie baz, które stanowią podłoże dla poszczególnych kolorowych kosmetyków do makijażu. Do takich należy baza pod oczy – baza pod cień do powiek. Jaką wybrać? Dlaczego warto się na nią zdecydować? Odpowiedzi między innymi na te pytania w artykule poniżej.

Baza pod oczy – co daje baza pod cienie do powiek?

Baza pod cienie do powiek wygładza skórę powiek i ułatwia nakładanie cieniów. Poza tym sprawia, że makijaż oczu jest trwalszy. Dotyczy to zarówno wspomnianych cieni, jak i użytego eyelinera. Baza pod oczy podwyższa pigmentację kolorowego kosmetyku, czyli sprawia, że jego barwa jest bardziej intensywna. A przecież właśnie to wpływa na efekt podkreślonego skutecznie spojrzenia – i to przez cały dzień. Odpowiednio dobrana baza (baza pod oczy w Puder i Krem) umożliwia efekt trwałego i niespływającego z powieki makijażu nawet podczas bardzo upalnych dni czy w pomieszczeniach zatłoczonych, w których jest duszno i gorąco. Dobra baza pochłania nadmiar wilgoci, a dzięki temu cienie do powiek nie zbrylają się – takie nagromadzone grudki kolorowego kosmetyku nie wyglądają zbyt estetycznie. Baza pod cienie do powiek to także efekt rozświetlający – bardzo ważny, jeśli chodzi o makijaż oczu.

Baza pod cienie – jak nakładać?

Baza pod oczy w Puder i Krem to produkty bardzo różnych firm – wysokiej jakości i w przystępnych cenach oraz w różnej formie (sypkie, w sztyfcie, w postaci fluidu czy bazy sprasowane), a przy tym perfekcyjnie spełniające swoje funkcje. Jednak do tego potrzebny jest też odpowiedni sposób nakładania tego rodzaju kosmetyku. Jeśli zależy nam na trwałości makijażu, bazę pod cienie należy nałożyć na suchą powiekę, a potem nałożony na nią cień przypudrować (puder także dodatkowo utrwali kolorowy make-up oczu). Jeśli zależy nam na wyrazistości cienia do powiek, należy zrezygnować z użycia pudru. Ważne jest też, aby nie przesadzać z ilością nakładanej bazy. Bazy sypkie czy w kamieniu najlepiej nakładać palcem lub płaskim pędzelkiem. Niektóre bazy w postaci fluidu mają w zakrętce zamontowany sztyft zakończony gąbeczką, co ułatwia precyzyjną aplikację. Baza pod oczy w Puder i Krem to szereg możliwości – dlatego łatwo jest wybrać kosmetyk tego rodzaju odpowiedni dla naszej cery.

Czy rodzaj cery ma znaczenie?

W przypadku bazy pod cienie do powiek rodzaj cery także ma znaczenie. Istotne jest też, aby ton koloru bazy był zbliżony do odcienia naszej karnacji. Skóra sucha i normalna potrzebuje bazy pod cienie o właściwościach nawilżających. Natomiast bazy matujące będą odpowiednie dla cery przetłuszczającej się. Te ostatnie powinny być docenione zwłaszcza przez kobiety o tak zwanej tłustej powiece – bez bazy cienie trzymają się na niej bardzo krótko.

Baza pod oczy w Puder i Krem to szereg produktów w różnych cenach i swobodny wybór odpowiedniego produktu, który na pewno nas nie zawiedzie.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES