noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Hugo Boss CEO

Hugo Boss przedłuża kontrakty kluczowych członków zarządu

REKLAMA
noSlotData

Daniel Grieder pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego i prezesa zarządu Hugo Boss do końca 2028 roku. Firma przedłużyła też kontrakty z dotychczasowymi członkami zarządu.  

Grieder pełni funkcję dyrektora generalnego spółki od czerwca 2021 r. Jego nowa, druga kadencja rozpocznie się 1 kwietnia 2024 r. „Pod przewodnictwem Daniela Griedera udało się wypozycjonować Hugo Bossa na jednego z czołowych graczy na światowym rynku odzieży premium w wysoce konkurencyjnym środowisku” – powiedział Hermann Waldemer, przewodniczący rady nadzorczej firmy.

Przeczytaj również: Znamy nową szefową marketingu Answear.com

Jednocześnie firma poinformowała, że Oliver Timm, dyrektor ds. sprzedaży (CSO) firmy Hugo Boss, został dodatkowo mianowany zastępcą dyrektora generalnego ze skutkiem od 1 kwietnia 2024 r. Timm pełni funkcję CSO od ponad trzech lat, od stycznia 2021 r. Jego pierwotna umowa o pracę została już przedłużona wcześniej w marcu 2023 r. i obecnie obowiązuje do 31 grudnia 2026 r.

Równolegle do obu nominacji spółka przedłużyła także umowę o pracę Yvesa Müllera, dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego, do 31 grudnia 2027 r. Müller jest członkiem zarządu Hugo Boss od grudnia 2017 r. kadencja rozpoczyna się również 1 kwietnia 2024 r.

Zdjęcie główne: Daniel Grieder, CEO Hugo Boss, mat. prasowe

Przeczytaj również: Jeden z najlepszych kierowców Formuły 1 został ambasadorem marki BOSS

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES