Mamo, Tato co Ty na to? Bo ja na to, jak na lato! Targi Mother&Baby 2016 w Warszawie

265
Fot. mat. prasowe

Zaczęło się od burzy. Już myślałyśmy, że z targów nici. Widmo ulewy, która wystraszy wszystkich uczestników, a my umrzemy z nudów było coraz bliżej. Los nam jednak sprzyjał. Załamanie pogody trwało tylko chwilę. Na niebie pojawiło się piękne słońce, a na naszych ustach uśmiech. Tak otworzyłyśmy Targi Mother&Baby 2016 w Warszawie. I love it!

Targi Mother&Baby wbrew pozorom nie przyciągnęły jedynie mam z maluszkami. Tatusiowie równie chętnie zasilili rodzinne szeregi, a i dziadków nie mogło zabraknąć. Spora część mieszkańców stolicy postanowiła spędzić czerwcowy weekend na jednych z największych w Polsce targach dla kobiet, przyszłych mam i rodziców z małymi dziećmi.

Działo się! Były wyścigi raczkujących maluchów, warsztaty wiązania chust, spotkania ze znanymi mamami i dyskusje ze specjalistami w zakresie zdrowia, a nawet… tatusiowie w ciąży. Zabawa na całego.

Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe

Każdy znalazł coś dla siebie. Maluchy pochłonęły beztroskie zabawy pod okiem zatroskanych tatusiów. Malowaniu buziek, zjeżdżaniu na dmuchańcach-skakańcach i bujaniu w rytm ulubionych piosenek nie było końca. Mamy oddały się szaleństwu zakupów. Kiedy ich torby zostały wyposażone w najbardziej atrakcyjne ciuszki i akcesoria dziecięce, kierowały się do strefy warsztatowej. Tam, mogły wziąć udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy dziecku, konsultacjach medycznych i szkole rodzenia. Dużym powodzeniem cieszyła się także strefa pielęgnacji kobiety, gdzie mogły skorzystać z porad wizażystów, stylistów, a nawet brafitterek.

Prawie jak w domu

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć takich firm jak: La Millou, Szumisie, Lulu Baby, Lego Duplo i Dear Eco, którzy zaoferowali młodym i przyszłym rodzicom szeroki wachlarz produktów od ubranek, przez zabawki po wózki i foteliki dziecięce. Dla polsko-norweskiej marki Dear Eco był to czas spotkań z klientami i rozmów z zaprzyjaźnionymi blogerkami. Rodzinna atmosfera sprzyjała nawiązaniu bliskich relacji i niejednokrotnie dawała powody do uśmiechu.

O Targach Mother & Baby:

Targi Mother & Baby to jedna z największych imprez przeznaczonych dla rodziców spodziewających się dziecka i tych, którzy pociechę już mają. Od 10 lat wystawcy z całej Polski spotykają się w Warszawie, a także Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście, by szerzyć tematykę ciąży oraz rozwoju i edukacji małego dziecka. Oprócz prezentacji wystawców, na targach odbywają się bezpłatne konsultacje medyczne, wykłady na temat zdrowia maluchów i przyszłych mam, a także spotkania z ekspertami.