noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Polska marka Herse

5 minut z… marką Herse

REKLAMA
noSlotData

Herse to rodzinna firma z tradycjami, której historia sięga 1868 roku. Dziś prowadzona jest przez potomka jednego z braci Herse, którzy rozwinęli markę, jednak niezmiennie oferuje wyrafinowane, eleganckie projekty o najwyższej jakości, a przy tym zawsze mające na uwadze najnowsze trendy w światowej modzie.

Materiał sponsorowany

Historia mojej marki zaczęła się…

w Warszawie, gdy dwóch poznaniaków, Bogusław Maciej Herse i Władysław Jerzykiewicz, otworzyło sklep w 1868 roku. Dom Mody Bogusława Herse stał się symbolem luksusu i wyrafinowanego stylu. Był najbardziej ekskluzywnym tego rodzaju miejscem w Warszawie w okresie międzywojennym. Zaproszenia na pokazy mody Hersego były traktowane jako wyjątkowa nobilitacja; wśród publiczności pojawiały się arystokratki i dyplomaci.

Każdy chciał ubierać się u Hersego, czyli tam, gdzie słynne aktorki i tancerki (Loda, Zizi Halama i Hanka Ordonówna), przedstawicielki elit politycznych (prezydentowa Maria Mościcka, hrabina Maria Potocka), modelki (modelką Hersego była Stefania Grodzieńska) i miss (jak Władysława Kostakówna i Zofia Batycka). Również modni mężczyźni minionej epoki wybierali usługi krawieckie i kolekcje mody u Hersego. Szyto tu płaszcze, garnitury, mundury dyplomatyczne i oficerskie. Z wieszaka można było także zakupić koszulę, krawat, płaszcz znanych europejskich marek jak Burberry, którego Herse było wyłącznym importerem, rękawiczki, a nawet elegancką laseczkę.

Moja marka to przede wszystkim…

jakość, solidność wykonania i przywiązanie do tradycji, ale jednocześnie otwartość na innowacje i najnowsze trendy, co zawsze było częścią marki Herse i bez czego marka nie mogłaby być liderem branży przez dekady swojego funkcjonowania.

W mojej firmie najbardziej inwestuje się w …

pasję do rzemiosła, jakość, styl, elegancję i ludzi. Wszystko, co tworzymy wynika z pasji i miłości do najszlachetniejszych tkanin i kunsztu rzemieślniczego. Dzięki niebywałemu bogactwu wzorów odzieży i historii marki, Herse jest unikatem w skali światowej.

Gdybym miał zacząć tę przygodę to…

zrobiłbym to samo. Doceniał kunszt prawdziwego rzemiosła, tworzył niepowtarzalne kolekcje, pozostając wiernym tym samym zasadom jakości, wyrafinowania, komfortu i elegancji, które towarzyszyły marce Herse od samego początku. Te połączone ze sobą cechy dają życie niezwykłym wzorom, przekształcając sposób życia w sztukę.

Pod kątem biznesowym inspirują mnie…

największe włoskie i brytyjskie marki, tkalnie, producenci najwyższej jakości materiałów, światowej sławy krawcy. To wszystko składa się na efekt, jakim jest współczesna odsłona Herse. Jakość, pasja, klasa i rzemiosło najwyższej próby.

Kiedy słyszę słowo przyszłość, myślę o…

modzie i krawiectwie łączącym ponadczasową elegancję z tradycją oraz najwyższą jakość tkanin z doskonałym wykonaniem. Otwartość na świat, zawsze w duchu Herse.

Przeczytaj też: 5 minut z… marką Noemme

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES