Najlepsze kanały fashion w jednym miejscu? YouTube stworzył specjalny dział dla miłośników mody

751

YouTube przygotował niespodziankę dla fanów mody: teraz wszystkie najlepsze kanały o tematyce fashion znajdziecie w jednym miejscu.

Youtube.com/Fashion to uśmiech platformy video w stronę fanów mody. Specjalny dział przygotowany przez twórców YouTube skupia w sobie najlepsze kontent z zakresu fashion i beauty: kanały, filmy (w tym nagrania z pokazów!) i transmisje live.

Dział został podzielony na 11 podkategorii: Kolekcje, Porcja treści o urodzie na dziś, Kanały do odkrycia, Historia mody, Ze świata YouTube, Życie modela, Moda na czerwonym dywanie, Domy mody, Wycieczka po garderobie, Kariera w branży modowej, oraz Poradniki i styl.

Mimo, że Youtube Fashion nie jest kanałem, a jedynie kategorią treści, 5 dni po premierze zebrał ponad 900 tysięcy subskrypcji. Pokazuje to, jak ogromna jest społeczność fanów mody w popularnym serwisie. Potwierdzają to też statystyki: wg Statista.com, w ubiegłym roku filmiki urodowe zebrały prawie 170 miliardów wyświetleń. Z kolei w latach 2014-2018 ilość kanałów typu moda i uroda wzrosła ponad 6-krotnie.

Zobacz również: Do największego wydarzenia modowego w Polsce zostało nie wiele ponad miesiąc!