Projekty Magdy Butrym dostępne stacjonarnie w Warszawie

543
materiały prasowe

Jej projekty noszą gwiazdy, celebrytki i topowe influcencerki modowe. Najnowsze kolekcje – dostępne na prestiżowych platformach sprzedażowych. Teraz ubrania od Magdy Butrym bez trudu dostaniemy stacjonarnie w Warszawie. Projektantka otworzyła tu właśnie swoją pierwszą autorską przestrzeń sprzedażową.

Gdyby pierwszy butik Magdy Butrym powstał w Paryżu czy Nowym Jorku – nie bylibyśmy zaskoczeni. Projektantka zdecydowała się jednak otwarcie pierwszej autorskiej przestrzeni sprzedaży w rodzimej Warszawie, gdzie również zlokalizowana jest główna siedziba jej marki.

Projekty Magdy Butrym kupimy teraz stacjonarnie w Redford & Grant – luksusowym butiku zlokalizowanym przy Placu Piłsudskiego w Warszawie. Kolekcja Butrym znajdzie się tam pośród projektów światowych domów mody, jak Dior, Celine, Prada czy Valentino.

Premiera kolekcji jesień/zima 2019 wraz z uroczystą inauguracją autorskiej przestrzeni sprzedażowej odbyła się 5 września w Warszawie. Prezentacja połączona z kameralnym cocktailem została zwieńczona uroczystą kolacją w Pałacu Rusieckiego w centrum Warszawy. Długo oczekiwane wydarzenie i kolację pod patronatem „Vogue Polska”
zaszczycili obecnością tacy goście jak przedstawiciele „Vogue Runway” czy Barbara Martelo, Anna Grunwald (Pani Ani Ani), Sophia Roe, Debora Rosa, Marta Cygan i Tylynn Nguyen – będące ambasadorkami marki.

Magda Butrym to luksusowa marka ready-to-wear założona przez Magdę Butrym w Warszawie w 2014 roku, która w bardzo krótkim czasie ugruntowała swoją międzynarodową, wysoką pozycję. Od autorskiego projektu Portofino, przez wieloletnią współpracę z Joanną Przetakiewicz przy La Manii, po markę sygnowaną własnym nazwiskiem – ciężka praca i determinacja w przypadku Butrym zdecydowanie nie poszły na marne. Wyróżniona w konkursie LVMH dla młodych talentów projektantka, bez wątpienia zaliczyć można do najsłynniejszych reprezentantek polskiej mody za granicą.

Polskie akcenty w przypadku Butrym to nie tylko pochodzenie projektantki czy zlokalizowanie siedziby marki w Warszawie. Butrym na co dzień współpracuje z
rzemieślnikami pochodzącymi z Podhala, Śląska oraz Mazowsza, przemycając w swoich projektach elementy polskiego rękodzieła.

Oprócz wyjątkowej sympatii ze strony gwiazd i topowych influencerek, nie sposób pominąć tu również ogromnego sukcesu e-commerce. Projekty Butrym dostaniemy na najbardziej prestiżowych portalach sprzedażowych jak My Theresa, Moda Operandi czy Net-a-Porter, gdzie w ubiegłym roku wyprzedała niemal cały asortyment. Co więcej, w 2017 platforma ogłosiła ją największą niespodzianką roku. W tym samym roku również portal „Business of Fashion” umieścił jej markę wśród trzech najlepiej sprzedających się niszowych marek.

Zobaczcie jak wygląda nowa przestrzeń Magdy Butrym w butiku Redford & Grant:

mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe

>>> Przeczytaj również: MISBHV podbija Chiny. W Szanghaju powstał ich concept store