Webinar Omnipack Własny magazyn czy fulfillment - co i kiedy wybrać

Własny magazyn czy fulfillment – co i kiedy wybrać? Omnipack organizuje webinar z La Manią i marką Orientana

Bezbłędna i sprawna obsługa zamówień i zwrotów to podstawa dobrze funkcjonującego biznesu ecommerce z branży fashion. Są dwie drogi osiągnięcia wysokiej satysfakcji klienta końcowego w tym obszarze: utrzymywanie własnego magazynu lub wyoutsourcowanie usług logistycznych do firmy fulfillmentowej. Które opcja jest lepsza? Omnipack zaprasza na webinar, który odbędzie się 15 marca.

Webinar z myślą o branży mody

Decyzja o tym, które rozwiązanie wybrać nie jest łatwa – wpływają na nią różne czynniki m.in. ilość wysyłanych zamówień w ciągu miesiąca, poziom zaawansowania procesu ich obsługi (np. forma pakowania produktów), a także jakość i ilość zwrotów czy wpływ całego procesu na środowisko.

Właśnie teraz, w trakcie trudnej sytuacji gospodarczej w kraju, warto odpowiedzieć sobie na pytanie czy lepiej pozostać we własnym magazynie czy przejść do usług fulfillmentu. Z pomocą przychodzi Omnipack, który z myślą o branży fashion i beauty organizuje webinar, na którym poruszy kwestię logistyki dostaw.

LINK DO ZAPISÓW: zapisz się już teraz!

Webinar Własny magazyn czy fulfillment – co i kiedy wybrać?

Webinar odbędzie się 15 marca o godz. 18:00. Zaproszenie przyjęli właściciele i menedżerowie logistyki w znanych firmach e-commerce’ owych. Są to osoby, które korzystały zarówno z własnego magazynu, jak i usług fulfillmentu i na bazie swojego doświadczenia opowiedzą o plusach i minusach, zarówno jednej, jak i drugiej opcji.

Goście:

Karolina Nicer – Customer service and logistics manager, La Mania
Piotr Rabczuk – Dyrektor Logistyki, Mercator Medical
Krzysztof Wasilewski – Co-founder, co-owner and VP, Orientana

Prowadzący:

Bartłomiej Włodarczyk – Menedżer ds. procesu komercyjnego, Omnipack

Webinar jest częścią AntyKryzysowej Paczki Wiedzy – programu dla firm e-commerce przygotowanego przez zespół Omnipack – firmy #1 w Polsce na rynku usług logistycznych i fulfillmentu dla e-commerce, której zaufało już ponad 100 e-sklepów. Jakie treści zostaną poruszone na webinarze?

  • Co wybrać: własny magazyn czy fulfillment,
  • Jakie są plusy jednej i drugiej opcji,
  • Jak wyglądał proces onboardingu do fulfillmentu,
  • Jakie były efekty przejścia do outsourcingu,
  • W jaki sposób zarządzać logistyką w trakcie aktualnej sytuacji gospodarczej.

Materiał sponsorowany

Zdjęcie główne: mat. prasowe

Newsletter

FASHION BIZNES