Warsaw Fashion Street za nami. Jak się udaje utrzymać tą imprezę przez 12 lat?

397
warsaw fashion street
SI-MI; Źródło: mat. prasowe

Warsaw Fashion Street, czyli największy festiwal mody w Polsce już za nami. 

Na 12. edycji festiwalu mogliśmy podziwiać pokazy mody dziecięcej przygotowane przez COOL CLUB by SMYK, Apart i Aqademię, które uświetnił występ Majki Jeżowskiej. Wielką atrakcją okazał się tradycyjnie pokaz Fundacji Spełnionych Marzeń, w którym wystąpiła plejada gwiazd: Magda Różczka, Agnieszka Włodarczyk, Angelika Piechowiak, Szymon Majewski, Conrado Moreno, Tomek Ciachorowski, Gabi Drzewiecka i Joanna Racewicz.

Swoje kolekcje zaprezentowali m.in. Milita Nikoronov – gwiazdą projektantki była Aleksandra Nieśpielak, Si-MI z Joanną Horodyńską, Cellbes.pl, gdzie gościnnie wystąpiły: Daria Widawska, Grażyna Wolszczak, Karina Kunkiewicz i Monika Zamachowska.

Na widowni również nie zabrakło znanych osób, które kochają modę. W pierwszych rzędach zasiedli: Gosia Baczyńska, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Rafał Olbiński, Magda Górska, Barbara Hetmańska, Joanna Horodyńska, Agnieszka Jastrzębska, Marta Kielczyk, Lidia Kopania, Katarzyna Zdanowicz, Rafał Michalak, Iwona Majer.

Przez cały weekend, goście imprezy mogli robić zakupy w Alei Projektantów, jak również skorzystać z porad stylistów, zrobić bezpłatny makijaż czy poprawić fryzurę.

Duże brawa należą się Dorocie Wróblewskiej, której przez tyle już lat udaje się organizować Warsaw Fashion Street. A jak wiemy organizacja tak dużych wydarzeń do najłatwiejszych nie należy.

Następny Warsaw Fashion Street już za rok!

>>>Czytaj również: „Jestem za mała, żeby naprawić świat i za duża, żeby mówić to, co inni chcą usłyszeć.” WYWIAD z Dorotą Wróblewską

 

Warsaw Fashion Street SMYK
SMYK; Źródło: mat. prasowe

Oglądaj dalej…