noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
koszulka z napisem aloha, delfinem i palmą na tle plaży i palmy, koszulka marki she is sunday

Te marki modowe spotkasz nad polskim morzem 

REKLAMA
noSlotData

Półwysep Helski nie od dziś nazywany jest wakacyjną stolicą Polski. Nic dziwnego, że wraz z napływem turystów, regularnie pojawiają się tam znane polskie marki. Sprawdzamy, które brandy odzieżowe otwierają swój pop-up nad Bałtykiem. 

She is Sunday

Marka dla miłośniczek niedzieli i nie tylko. Ubrania She is Sunday wybierają również fanki błogiego relaksu i radosnych kolorów. Wraz ze swoim naczelnym hasłem Dolce Vita, She is Sunday wyruszyło na podbój Helu. Pop up marki znajdziecie przy ul. Rybackiej 33 w Jastarni. 

Le Petit Trou

Nad polskim morzem zadebiutowała również marka Le Petit Trou. Letnie niezbędniki od polskiej marki zostały umieszczone w specjalnym automacie, który znajdziecie przy warzywniaku na Chałupy 6. Od kolorowych fig po dopasowane topy. 

The Odder Side

Marka The Odder Side regularnie gości na Helu, ku uciesze miłośniczek stylowej wygody. W tym roku nie jest inaczej. The Odder Side Pop Up Store znajdziecie w Chałupach.

The Odder Side Pop Up w Chałupach / fot. Instagram

Bohemi Soul

Nad Bałtykiem rozgościła się również polska marka Bohemi Soul. Polski brand oferujący wygodną casualową odzież znajdziecie przy ul. ul. Kaperskej (Kemping Albatros, Chałupy 5,5). Pop up otwarty będzie do 8 września 2024. 

Pop up Bohemi Soul na Helu / fot. Instagram

Przeczytaj również: K(B)ariery: Monika Kalicińska „Jest to zawód, który na początku wymaga bardzo dużej wszechstronności”

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES