noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Pokaż swój styl w strefie RED ICON na Open’er Festival 2024! 

REKLAMA
noSlotData

Open’er Festival ponownie rozbrzmiewa najlepszą muzyką! Tegoroczna edycja festiwalu jest wyjątkowa nie tylko ze względu na gwiazdorski line-up, ale również dzięki obecności kultowej marki MARTINI, która przyciąga miłośników stylu i kolekcjonerów najlepszych wspomnień. 

Materiał we współpracy z partnerem

W dniach 3-6 lipca 2024 roku Gdynia przeistacza się w muzyczną stolicę Polski, organizując kolejną edycję Open’er Festival. Na scenach wydarzenia swoją obecność zaznacza plejada światowej sławy gwiazd, m.in. Foo Fighters, Dua Lipa, Hozier i Doja Cat, zapewniając publiczności niezapomniane muzyczne wrażenia.

Ale tegoroczna edycja Open’er Festival to nie tylko uczta dla fanów dobrej muzyki. Dzięki kultowej marce MARTINI, która pojawiła się w gronie festiwalowych partnerów, wyjątkowo poczują się tu również miłośnicy dobrego stylu. Marka stworzyła wyjątkową strefę dedykowaną wszystkim, którzy pragną poczuć się, jak ikona i zebrać jeszcze więcej niezapomnianych wspomnień. Do ich kolekcji mogą dojść te, zebrane podczas zabawy przy DJ setach, które w strefie RED ICON zagrają jeszcze m.in. Foxall, Nowosad czy Filrtini (Jedynak & MENT). Wszystko uwiecznia tu profesjonalna fotografka Asia Typek, a samemu można to dodatkowo zrobić, udając się do fotobudki. 

Strefa RED ICON na Open’er Festival to poza atrakcjami designerska perełka festiwalu. Jest niczym niczym przeniesienie kawałka słonecznej Italii do Gdyni. Już sama jej architektura nawiązuje do klimatu najbardziej kultowych włoskich barów, tworząc wyjątkową atmosferę. Dwupoziomowa konstrukcja strefy pozwala nie tylko na większą przestrzeń do zabawy w jej wnętrzu, ale również podziwianie festiwalowego widoku i scen z góry. To doskonałe miejsce na spędzenie wspólnego czasu w towarzystwie przyjaciół i delektowanie się Martini Fiero & Tonic –  unikatową orzeźwiającą mieszanką smaków, która doskonale komponuje się z festiwalową atmosferą.

Strefa Martini na Open’er Festival to idealna przestrzeń dla festiwalowiczów spragnionych dodatkowych muzycznych wrażeń między koncertami, ale też idealne miejsce do stworzenia stylowych doświadczenia w gronie znajomych, które będą gwarancja pięknych, niezapomnianych wspomnień na lata.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES