SZYMAŃSKA i jej najpiękniejsze swetry na zimę

1284
Fot. mat.prasowe

Katarzyna Szymańska pracowała wcześniej jako projektantka, a także menedżerka kolekcji dla takich marek jak: Zień, La Mania, 303 Avenue. Zdobywała doświadczenie, które obecnie wykorzystuje przy tworzeniu swojego autorskiego brandu.

Poza tworzeniem własnej kolekcji Katarzyna Szymańska jest wykładowcą artcraft designu i projektowania odzieży w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru.

Kolekcja SZYMANSKA, na którą powinny zwrócić uwagę wszystkie dziewczyny, którym niestraszne mrozy i które szukają czegoś, czym mogłyby się otulić podczas zimowych aktywności, powstała w wyniku poszukiwania wymarzonego swetra. Ten idealny jest nie tylko wygodny i wyjątkowo miły w dotyku, ale także kobiecy i zmysłowy.

Swetry SZYMANSKA mają miękkie i oversize’owe formy, które tworzą klimat eleganckiego luzu. Opadający dekolt, odsłonięte ramiona czy plecy podkreślają sensualną kobiecość w nienachalny sposób. Inspiracją do kolekcji była świadoma siebie kobieta, która szuka prostoty, wyrazistości i klasycznego piękna.

Przeczytaj także: „One month, one country” – zobacz najnowszą kampanię MUUV.

Wszystkie modele z kolekcji wykonywane są w 100% ręcznie, z surowców najwyższej jakości (alpaka, kaszmir, wełna, moher z jedwabiem) i z dbałością o najdrobniejsze detale. Do każdej włóczki opracowany został indywidualny wzór splotu, forma, detale i wykończenia.

Jak przyznaje projektantka: Kolekcja swetrów SZYMANSKA to świat ponadczasowego piękna i sensualnej kobiecości. Inspiracją przy jej tworzeniu było poszukiwanie zmysłowej wygody, fascynacja tym, co unikatowe i niepowtarzalne.

Zima coraz bliżej, tym bardziej zachęcamy Was do poszukiwań swojego idealnego swetra.

Fot. mat.prasowe
Fot. mat.prasowe
Fot. mat.prasowe
Fot. mat.prasowe
Fot. mat.prasowe