CCC

Sportowe postanowienia noworoczne z CCC

Przygotuj się na Nowy Rok razem z CCC. Rozpocznij go pełen motywacji i energii na nowe sportowe wyzwania, treningi i doskonałą zabawę. Stylowe i funkcjonalne obuwie, odzież i dodatki znajdziesz w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

Nowy rok z sportowym stylu

Nadejście Nowego Roku to idealny moment na nowe wyzwania. Jeśli do Twoich noworocznych planów należy zwiększenie aktywności fizycznej – CCC pomoże osiągnąć wymarzony cel.  

Podejmując sportowe wyzwanie, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie. Dobrze dobrane buty i dodatki zapewnią nie tylko stylowy wygląd, ale i umilą drogę po wymarzoną sylwetkę i dobre samopoczucie. W szerokiej ofercie CCC odnajdziesz funkcjonalną odzież i obuwie od najlepszych sportowych marek: Adidas, Puma, Reebok, Champion, Asics czy Sprandi. 

Sportowe obuwie i funkcjonalna odzież od CCC

Podstawą do podjęcia sportowych aktywności jest odpowiednio dopasowane sportowe obuwie. W ofercie CCC odnajdziesz odpowiednie buty do biegania, na siłownie czy długie spacery. Dla miłośników piłki nożnej przygotowano również korki męskie. Szeroki asortyment od najlepszych sportowych marek to gwarancja funkcjonalnych rozwiązań, najlepszych materiałów oraz najnowszych technologii. 

Niezależnie jaki rodzaj sportu wybierzesz, postaw na odpowiedni strój. Wygodna i funkcjonalna odzież sprawi, że ćwiczenia będą komfortowe i przyniosą pożądane efekty. Podstawą sportowego zestawu będzie T-shirt, spodnie oraz bluza. Doskonałej jakości wykonania oraz jakościowych materiałów szukaj w asortymencie sportowych marek w CCC. O wygodę w trakcie treningów zadbają Champion, Puma, Reebok oraz pionier stylu athleisure – Sprandi. 

Wybierając się na trening, nie można zapomnieć o sportowych dodatkach. Funkcjonalne plecaki-worki i torby sportowe pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria. Szeroki wybór modeli i kolorów sprawi, że bez trudu wybierzesz model dopasowany do indywidualnego stylu, potrzeb i preferencji.

Sportowe obuwie, odzież i akcesoria czekają w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Przeczytaj również: Wojna w Ukrainie, drożyzna, zwolnienia. Najgłośniejsze wydarzenia 2022 roku w branży modowej

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

FASHION BIZNES