noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Skandynawska moda wkracza do Polski

REKLAMA
noSlotData

Już 13 września odbędzie się polska premiera platformy z modą skandynawską. Miinto.pl to przestrzeń najlepszych wyborów i spotkań miłośników minimalizmu stworzona z myślą o wymagających klientach, poszukujących najlepszej jakości towarów oraz wysokiego poziomu obsługi‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬.

SILNA SIEĆ LOKALNYCH BUTIKÓW

Platforma skupia starannie wyselekcjonowane, niezależne marki z Danii i Szwecji (m.in. Ganni, Gestuz, Vila, Mos Mosh, Custommade, Munte), a także polskich projektantów, łączących trendy z indywidualnym stylem i wysoką jakością. Duży wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej sprawił, że Miinto stał się najpopularniejszym skandynawskim portalem fashion.‬‬‬‬‬ W sprzedaży pojawią się również wysokiej jakości kosmetyki oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Firma została założona w 2009 roku. Główną siedzibą jest Kopenhaga, w której pracuje ponad 120 specjalistów i miłośników mody. Miinto ma także siedziby regionalne w Oslo, Amsterdamie i Warszawie. Dzięki silnej lokalnej społeczności niezależnych butików sprzedaje produkty online w siedmiu krajach europejskich – Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Belgii i Polsce. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

https://www.instagram.com/p/BiKJ41WHV-_/?taken-by=miintopl

ODNAJDŹ SIEBIE / #FINDYOURSELF

Nie mierzymy mody algorytmami. Lubimy i akceptujemy różnorodność. Pragniemy, aby każdy mógł u nas znaleźć to, czego potrzebuje, by móc w pełni wyrazić siebie. Jest to możliwe dzięki naszej sieci 200+ niezależnych marek i butików, oferujących zróżnicowane produkty.

SKANDYNAWSKA MODA W POLSCE

Z okazji premiery Miinto na polskim rynku, wspólnie z On My Wall (nowoczesną, polską marką oferującą ekskluzywne plakaty ścienne, dostępne wkrótce na Miinto.pl), powstał artystyczny kolaż „Sztuka wśród trendów”, którego skandynawski klimat pomaga wprowadzić w dobry nastrój.

materiały prasowe 

>>> Przeczytaj również: „Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination” najchętniej odwiedzaną wystawą w historii MET

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES