noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Seans biznesowy Mindful Brand Management: Skrystalizuj pomysły na rozwój marki

REKLAMA
noSlotData

Potraktuj swój talent jak dobro luksusowe. Rozwiń markę w unikalny sposób. Przyjdź do warszawskiej Kinoteki i zanurz się w przestrzeni twórczego antypędu. Aga Smektała, ekspertka marketingu dóbr luksusowych zaprasza Cię w intuicyjną podróż po świecie budowania marki … podczas seansu kinowego pod nazwą „Mindful Brand Management”.

Co daje udział w seansie?

Udział w seansie pomaga zerwać z zawodową rutyną, przywraca radość z pracy, a przede wszystkim pomaga wygenerować unikalne pomysły na działanie w biznesie w zgodzie z sobą.

Dla kogo jest seans?

Niezależnie, czy opiekujesz się już działającą marką, czy dopiero myślisz o jej stworzeniu, seans pomoże Ci skrystalizować wizję rozwoju.

Czy każdy może stworzyć markę?

Zachęcam, aby spojrzeć na własny talent niczym na dobro luksusowe. Nasze talenty wymagają pięknej oprawy. Marka jest dla mnie właśnie taką oprawą. Szlifujemy wewnętrzny diament, a potem lśnijmy – prywatnie, artystycznie, czy zawodowo. Każdy z nas może stworzyć markę. Nie zawsze od początku musi ona być nastawiona na cel komercyjny. Można stworzyć markę osobistą, dzieląc się swoją pasją np. poprzez podcast czy ebook. Marka może stać się źródłem zysków emocjonalnych i materialnych. Warto o nią zadbać.

Skąd pomysł, aby wirtualny kurs budowania marki adaptować do wersji seansu kinowego?

Początkowo zaprojektowałam materiał edukacyjny jako kurs on-line. Szybko jednak zauważyłam, że obecnie wielu moich klientów jest cyfrowo przemęczonych. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom. Przeniesienie kursu na wielki ekran tworzy idealne warunki, aby bez rozpraszaczy, bez stresu i presji przez 77 minut widz mógł skupić się na sobie.

Jak powstał scenariusz kursu?

Czerpałam z moich doświadczeń pracy dla marek luksusowych i lifestylowych. Przez 8 lat pracowałam dla koncernu LVMH – Moët Hennessy Louis Vuitton. Obecnie w ramach Ambasady Inspiracji pomagam innym spełniać biznesowe marzenia. Wśród moich klientów są przedsiębiorcy, managerowie, free lancerzy czy artyści.

Gdzie można kupić bilety na seans „Mindful Brand Management”?

Premiera seansu odbędzie się 1 września 19:00 w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Podczas premiery będę dostępna Bilety można kupić na stronie Kinoteki: >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

Podczas seansu premierowego będę obecna w Kinotece. Będzie przestrzeń na pytania i kuluarowe rozmowy. Powtórka seansu planowana jest na 15 września o godzinie 19:00. Osoby, które wolą odbyć kurs w formie wirtualnej zapraszamy na stronę Ambasada Inspiracji ambasadainspiracji.com

Aga Smektała, fot. Karolina Karwan

Co wyróżnia kurs?

Patrzę na świat holistycznie. Ważnym elementem seansu jest medytacja – która pomoże Ci wznieść się w wysoki stan ducha przed odpowiedzią na kluczowe pytania biznesowe. Zanim zabiorę widza w podróż po świecie budowania marki, najpierw pomagam się wyluzować i stworzyć dobrą atmosferę. Wyciszając umysł za pomocą medytacji prowadzonej, zadaję pytania, którymi pomagam złowić najlepsze pomysły-motyle, które krążą wokół twojej głowy, a których zmęczenie i dekoncentracja nie pozwala uchwycić.

Marzy mi się, aby w biznesie znormalizować wolniejsze tempo. Ciągłym, bezmyślnym przyspieszaniem sami strzelamy sobie w kolano i tracimy cenne wartości, które odbijają się na marży, na pożądaniu marki, a przede wszystkim na radości i zaangażowaniu w pracę.

Kurs wnosi lekkość i odpina guziczek przy szyi, nawet wielbicielom twardej analizy. Bez wsłuchania się w intuicję, bez przerwy na medytację i lody można biec przed siebie, ale czasem właściwie nie wiadomo po co i kto biegnie – Ewelina Antonowicz, aktywistka, konsultantka mody społecznie odpowiedzialnej

Dzięki kursowi Agi mogłam w spokojnej aurze zastanowić się jak łączyć markę osobistą z biznesem – Zuzanna, manager

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES