Panterka to przeszłość. Na jaki print stawiamy w tym sezonie?

407
Źródło: bustle.com

Printy zwierzęce zawładnęły światem mody. Inspiracją projektantów stały się węże, zebry i lamparty. Wszechobecny trend na printy zwierzęce jednak wciąż idzie naprzód. Tym razem przyszedł czas na print skóry bydlęcej. Dlaczego w tym sezonie warto zamienić panterkę na „krowi print”?

Ten trend może wydawać się nieco kiczowaty i bardziej odpowiedni na festiwale country niż do noszenia na co dzień. Jednak moda na ten wzór bardzo szybko rośnie w siłę. Wpływowe marki i projektanci czerpią inspiracje z Dzikiego Zachodu. Kowbojskie buty Fendi wyprzedziły klasyczne i powszechnie noszone buty Tecovas, jeśli wziąć pod uwagę wyszukiwania w Google.

Victoria Beckham znana jest ze swoich szykownych projektów. Nawet ona do swojej kolekcji postanowiła wstawić elementy tego printu. Charakterystyczne łatki mogliśmy również zobaczyć w kolekcji Pre-Fall 19, zaprezentowanej przez Jil Sander. Śladem gigantów idą też sieciówki – w najnowszej kolekcji Mango także znajdziemy podobny wzór. A co Wy o nim myślicie? Lepszy niż panterka?

źródło: wgsn.com
źródło: vogue.com

>>>Przeczytaj również: Kolory sezonu wiosna-lato 2019 według raportu WGSN