REKLAMA
Just Paul praca w modzie store manager

Chcesz pracować w polskiej marce odzieżowej? Sprawdź tę ofertę

REKLAMA

Just Paul to marka tworzona z miłością do kobiet, mody i wielkomiejskiego stylu życia. Firma aktualnie poszukuje Store managera do pracy w warszawskim butiku. Sprawdź szczegóły tej oferty. 

Just Paul to polska marka, która ma odpowiadać na modowe potrzeby kobiet. Firma buduje swoją pozycję na polskim rynku od ponad dekady. Stworzona z inicjatywy dwóch przyjaciółek – Justyny Juszczyk-Grupińskiej i Pauli Olechowskiej, opiera się na uniwersalności i podkreśleniu kobiecego piękna. Projektantki nie kierują się ścisłym przedziałem wiekowym, ani nie zamykają odzieży w ścisłych ramach konkretnej stylistyki. Produkty zarówno wpasowują się w młodzieżową garderobę, jak i odpowiadają na potrzeby dojrzałych wiekiem kobiet. Projektantki budują ofertę Just Paul na bazie europejskich materiałów, poszukując klasycznych, ale i wielofunkcyjnych rozwiązań. Just Paul specjalizuje się w krótkich, limitowanych kolekcjach, dzięki czemu ubrania zachowują niepowtarzalny i unikatowy charakter. 

Naszą tajną bronią jest stała, bardzo szeroka pula modeli, odszywana co sezon w różnych wzorach, kolorach i rodzajach tkanin. Dzięki temu, nasze klientki są w stanie wytypować swojego ulubieńca i co sezon odkrywać jego urok w nowych odszyciach. To też wpływa na tworzenie się grona naszych stałych klientek – każda z nich ma pewność, że w każdej kolekcji znajdzie się model, w którym czuje się dobrze – zdradziły projektantki w rozmowie z Fashion Biznes. 

Szeroka oferta Just Paul bazuje na różnorodnych modelach sukienek. Asortyment uzupełniają damskie garnitury, koszule, spodnie oraz szereg dodatków. 

Przeczytaj również: “W biznesie nie wolno stać w miejscu”. Twórczynie marki Just Paul podsumowują dziesięć lat na rynku

Dołącz do zespołu Just Paul

Masz doświadczenie w zarządzaniu butikiem odzieżowym i kochasz modę? Just Paul szuka osoby na stanowisko Store Managera. Rozpocznie on pracę w butiku Just Paul przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie. 

Do obowiązków kierownika butiku Just Paul będzie należeć koordynowanie zleceń i wypożyczeń, jak i kompleksowa obsługa klientów w butiku. Store Manager będzie odpowiadać również za zarządzanie zespołem, prowadzenie bieżącej dokumentacji i raportowanie oraz stałą współpracę z innymi działami firmy – biurem, szwalnią oraz magazynem. 

Marka poszukuje osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz w sprzedaży stacjonarnej w butiku w branży odzieżowej. Wymagana jest wysoka kultura osobista, wielozadaniowość i rozwinięte zdolności interpersonalne. Idealny kandydat / kandydatka powinien posiadać umiejętność obsługi pakietu MS Office. 

Więcej szczegółów oferty można znaleźć TUTAJ 

Tagi

praca

REKLAMA

Newsletter

FASHION BIZNES