noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Pokaz roku, czyli siła 4F. Nasza recenzja z wydarzenia

REKLAMA
noSlotData

Pokaz 4F na sezon jesień-zima 2015 za nami. Od dawna wyczekiwaliśmy najnowszej kolekcji Ranity Sobańskiej dla tej marki. Już sama lokalizacja tego wydarzenia oznaczała, że będzie to event co najmniej nietuzinkowy: na Służewcu nie brakuje bowiem miejsca, nie tylko na produkcję samego pokazu, ale również na możliwość zaproszenia pokaźnej grupy gości i dziennikarzy.

Organizatorzy słusznie przewidzieli, że pokaz 4F zgromadzi plejadę gwiazd zainteresowanych premierową odsłoną propozycji na nadchodzący sezon pełen sportowych wyzwań. Nie pomylili się: fotografowie mieli ręce pełne pracy. Flesze aparatów nie ustawały, co chwilę w drzwiach hali ukazywała się kolejna znana twarz. Na gali pojawiło się blisko pięćdziesiąt gorących nazwisk świata sportu i show-biznesu, a wśród nich: Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz, Apoloniusz Tajner, Konrad Niedźwiedzki oraz Joanna Horodyńska, Paulina Sykut, Macademian Girl, Monika Mrozowska z córką, Agnieszka Więdłocha, Dorota Gardias, a także Dorota Williams, Tomasz Ossoliński i Michał Piróg. Frekwencja gwiazd i opiniotwórczych mediów dowiodła, że wydarzenie było jednym z najważniejszych w tym roku pokazów mody, nie tylko sportowej. Gościem specjalnym była Magdalena Mielcarz – nowa ambasadorka marki i twarz jesiennej kampanii.

4F Foto. Filip Okopny
Pokaz 4F / fot. Filip Okopny

Organizacja wydarzenia niczym nie odbiegała od tych prezentowanych za granicą. Za reżyserię i produkcję wydarzenia odpowiadała niezawodna Katarzyna Sokołowska, a całości dopełniła efektowna scenografia. Gigantyczne postacie dumnie reprezentowały poszczególne dyscypliny sportowe, w których specjalizuje się marka pod kątem odzieży i akcesoriów. Dziś można powiedzieć, że pokaz kolekcji był wielki od każdym względem: aranżacji, frekwencji, ilości gwiazd i dużej różnorodności zaprezentowanych ubrań.

Sport w modzie

Sportowe sylwetki zostały przedstawione w sposób, który zachęci niejednego przeciwnika aktywności fizycznej do jej podjęcia. Poza najnowszymi stylizacjami marki 4F zaprezentowano limitowaną kolekcję RSx4F, czyli propozycje Ranity Sobańskiej, Dyrektor Kreatywnej marki, realizującej także swoje modowe pasje w autorskich kolekcjach.

4F Foto. Filip Okopny
Pokaz 4F / fot. Filip Okopny

Moda może być wygodna

Wydarzenie dowiodło, że moda na sport panuje niepodzielnie, a zarazem, że sport w modzie, także na wybiegu, sprawdza się doskonale. Ostatnie badanie Opineo.pl wskazuje, że aż 40% Polaków czynnie uprawia choć jedną aktywność fizyczną. 95% z nich przyznaje, że użytkuje sportowych rzeczy także na co dzień. Ciekawe czy po najnowszej propozycji marki wyniki się poprawią?

Przeczytaj również: Najlepsze Internetowe Sklepy Sportowe

Bez względu na to czy biegasz, jeździsz na rowerze, uwielbiasz sporty zimowe lub po prostu cenisz sobie wygodę, kolekcja 4F na najbliższy sezon spełni każdą Twoją zachciankę, bez względu na preferowaną estetykę. W tym sezonie mamy ogromny wybór krojów i kolorów ubrań. Na wybiegu nie zabrakło atrakcyjnych topów do ćwiczeń, ciepłych dresów, wygodnych bluz. Naszą uwagę przykuły jak zwykle kurtki i kamizelki, z których słynie marka. Pikowane, ze stójką, z kapturem, z cekinami? Ty wybierasz, ważne, że wszystkie świetne dopasowane są do sylwetki. Kreatywność Ranity i jej zespołu zasługuje na gromkie brawa. Z tą kolekcją żadna zima nie będzie ani smutna, ani nudna.

Autor: Urszula Wiszowata

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES