Posłuchaj o kulisach pracy Chanel. Dom mody udostępnił nową serię podcastów

Filmy, albumy czy magazyny modowe, to nie jedyne źródła, które mogą przenieść nas z domowego zacisza wprost do świata fashion. Co powiecie na podcasty, które wprowadzą Was w świat tajników Chanel? Czy sam temat nie brzmi już, jak modowa rozrywka na najwyższym poziomie? 

Podcasty pozwalają nam zagłębić się w interesujące nas tematy, stając się dla nas również ciekawą formą codziennej rozrywki. Coraz częściej możemy natrafić na te, opowiadające o branży mody. Na rosnącej popularności podcastów postanowił skorzystać dom mody Chanel. Dotychczas mieliśmy okazję usłyszeć trzy serie audycji stworzonych pod hasłem CHANEL 3.55. Pierwsza z nich nagrana została w nieistniejącym już butiku Colette. Druga nawiązywała do wystawy Mademoiselle Privé w Hong Kongu. Trzecia skupiła się natomiast wokół tematu kultowych torebek.

>>> Zobacz również: Najciekawsze podcasty o modzie

Prezentacja kolekcji Métiers d’art w Nowym Jorku w grudniu ubiegłego roku była okazją dla domu mody Chanel do ukończenia kolejnego rozdziału podcastów, tworzonych tym razem we współpracy z Tylerem Brûlé, redaktorem naczelnym magazynu „Monocle”. Kanadyjski dziennikarz przeprowadził cztery inspirujące rozmowy z osobami ściśle związanymi z francuskim domem mody, które ujawniają słuchaczom kulisy tej wyjątkowej kolekcji, oddającej hołd najlepszym rzemieślnikom tworzącym dla Chanel.

W pierwszej części podcastu z serii „Métier Class by Chanel”, Tyler Brûlé prowadzi dialog z Karlem Lagerfeldem. Warto zaznaczyć, że to jeden z ostatnich wywiadów przeprowadzonych z niedawno zmarłym mistrzem. W kolejnych rozmowach, w świat Chanel wprowadzają nas prezes marki, Bruno Pavlovsky, Amanda Harlech, konsultantka i bliska współpracownica Karla Lagerfelda oraz Pharrell Williams, ambasador domu mody. Każda z osobowości przedstawia świat Chanel z własnej, wyjątkowej perspektywy.

Chcących wgłębić się w modowy świat Chanel, odsyłamy TUTAJ, gdzie znajdziecie linki do wszystkich audycji. Miłego słuchania!

>>> Zobacz również: Wiemy, kto przejmie stery w autorskiej marce Karla Lagerfelda

Newsletter

FASHION BIZNES