noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Paco Rabanne zmienia nazwę i wprowadza kolekcję makijażu.

Paco Rabanne odświeża wizerunek marki z okazji 60. urodzin

REKLAMA
noSlotData

Paco Rabanne staje się Rabanne tuż przed zbliżającą się 60. rocznicą powstania marki. Zmieniona, uproszczona nazwa Rabanne, bardziej międzynarodowa w swoim charakterze, stanowi punkt zwrotny dla tego Domu mody, ponieważ celebruje dekadę jego niezwykłego rozwoju i zapowiada kształtowanie nowej przyszłości, która zjednoczy modę i piękno jako wyjątkowa marka i styl życia.

Nowa era Rabanne

Zmianie nazwy towarzyszy nowa efektowna tożsamość wizualna oraz nowe logo, które oddają hołd awangardowej spuściźnie, jaką pozostawił po sobie Monsieur Rabanne, oraz wyrażają szacunek wobec pionierskiego dziedzictwa marki. Śmiała nowa typografia wzoruje się na archiwaliach Domu: czerpie inspirację z jego pierwszego zapachu Calandre, wprowadzonego na rynek w 1969 roku. Za sprawą nowej tożsamości wizualnej marka zyskuje bardziej wyrafinowaną sygnaturę z gładko zarysowanym monogramem „R” sygnalizującym zdecydowany i nowoczesny minimalizm marki, która rozpoczyna całkiem nowy rozdział. W takiej samej mierze, zapisane małymi literami logo odzwierciedla przełomowe podejście, sprzeczne z dotychczasowymi zasadami.

Nowe projekty będą pojawiać się stopniowo w ciągu najbliższych 12 miesięcy, odzwierciedlając pozycję Domu jako luksusowego globalnego potentata. Znajdą się na wszystkich logotypach i opakowaniach, w kampaniach i punktach sprzedaży detalicznej. Połączą modę i piękno w ramach wyjątkowego podejścia, które jest znamiennie kreatywne, inkluzywne i innowacyjne.

Rabanne wchodzi w świat makijażu

Wraz ze zmianą nazwy Dom wkracza na nowe terytorium, wprowadzając na rynek swoją pierwszą kolekcję makijażu: przełomową gamę doskonałej jakości formuł, które łączą zaskakujące odcienie z metalicznym wykończeniem, inspirowanym modnymi tkaninami. Gama ma motywować przedstawicieli nowego pokolenia do rozwijania nieograniczonej kreatywności i wyrażania tego, kim są naprawdę. Kolekcja „From Fashion to Beauty” zostanie zaprezentowana podczas pokazu mody marki wiosna-lato 2024 we wrześniu przyszłego roku. Wówczas będą zaprezentowane nowe koncepcje legendarnej Diane Kendal, która została mianowana globalną dyrektor kreatywną Rabanne Beauty.

Makijaż Rabanne, inspirowany pionierskim dziedzictwem mody Domu, jest dostępny w efektownych, błyszczących złotych, srebrzysto metalicznych i lustrzanych opakowaniach. Każdy produkt nawiązuje do kodów, symboli i ikon z wybiegów, w tym do kultowej torebki z 1969 roku i biżuterii z ogniwami XL. Gama obejmuje niezwykle pożądane produkty przeznaczone do kolekcjonowania przez zwolenników Rabanne. Makijaż Rabanne, który powstał w Paryżu, aby kształtować nową przyszłość, zachęca do nieustannej zabawy poprzez cztery bezkompromisowo śmiałe światy: EYEPHORIA zapewnia niezwykle wyraziste spojrzenie, ROUGE RABANNE pozwala wykonać charakterystyczny paryski makijaż ust, NUDES nadaje cerze promienny, świeży wygląd, a ARTS FACTORY reprezentuje nigdy wcześniej nie widzianą gamę produktów inspirowanych artyzmem.

Makijaż Rabanne zostanie wprowadzony 21 sierpnia wyłącznie online, a także 12 września w wybranych sklepach, m.im. Selfridges (Wielka Brytania), Sephora (region EMEA) oraz 1 października w Ulta (USA).

Zdjęcie główne: instagram.com/ fot. Anna Stokland

Przeczytaj rownież: Ile i jak wydają na kosmetyki najbogatsi ludzie na świecie? 

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES