vosedo vosedo.com

Oponeo i Esotiq&Henderson uruchomiły nową platformę e-commerce – Vosedo

Wspólny projekt Oponeo i Esotiq&Henderson od 19 lipca 2022 r. dostępny na rynku e-commerce. Nowa platforma Vosedo.com to wyspecjalizowany sklep internetowy oferujący bieliznę i produkty około-bieliźniane wielu wiodących producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. 

Sklep oferuje różnorodne modele produktów, w wielu kolorach, fasonach i rozmiarach. Wśród dostępnych marek znajdziemy między innymi Chantelle, Panache, Triumph, Freya, a już niebawem Kate Spade, Livy, czy DKNY. Asortyment w najbliższych tygodniach będzie systematycznie wzbogacany o nowe produkty chcąc spełnić oczekiwania wszystkich odwiedzających platformę użytkowników.

Najnowsza kampania Vosedo – YOUR SHAPE IS THE KEY – przedstawia różnorodność kobiecych sylwetek podkreślając indywidualność i odmienność jako symbol piękna i samoakceptacji. Estetyczne, nienachalne zdjęcia modelek mają na celu przykucie uwagi kobiet o każdej figurze, w każdym wieku.

Wyjątkowy design, lekkość i intuicyjność sklepu internetowego Vosedo pozwalają na swobodne poruszanie się po sklepie i łatwą finalizację zakupu. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni, a dzięki opcji SMARTNEY za zakupy można zapłacić w ciągu 30 dni od odbioru paczki.

Przeczytaj również: Jak marka The Odder Side osiągnęła sukces? “Podchodzimy do wyzwań z entuzjazmem”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Newsletter

FASHION BIZNES