noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Najmodniejsze kreacje Sylwestrowe 2015

REKLAMA
noSlotData

Wybierając kreację na Sylwestra powinniśmy przede wszystkim kierować się tym, jaka to jest impreza. Jeśli idziemy na przykład na bal to zawsze modne są długie wieczorowe sukienki. Koniecznie powinny być błyszczące i zawierać dużo cekinów – mówi newsrm.tv Dominik Szadkowski z Showroom Pomada Fashion.

Dominik Szadkowski, Showroom Pomada Fashion

Cały czas z mody nie wychodzi klasyka, czyli czerń. Taką kreację można przełamać dodatkami, np. broszką bądź biżuterią w wyrazistym kolorze. Jeśli z kolei idziemy na bardziej nieformalną imprezę to zawsze dla kobiet elegancko jest ubrać garnitur lub kombinezon.

Jeżeli na przykład jest to impreza już totalnie domówkowa to możemy wybrać jakiś delikatniejszy zestaw, czyli sukienkę, która jest krótsza, która ma jakiś mocny kolor. Teraz na przykład w modzie jest bordo i zielony. Jeśli na przykład wybieramy się na imprezę plenerową to fajnie jest też postawić na bardziej błyszczące dodatki i mocniejsze akcenty tak, żeby się wyróżnić – dodaje Dominik Szadkowski.

Jedno jest pewne. Nieodłącznym elementem imprezy Sylwestrowej jest blask. Im jest go więcej, tym lepiej. To jedyna taka okazja w roku kiedy możemy postawić w stu procentach na cekiny, błyszczące dodatki, dużą, metaliczną biżuterię.

Materiał dzięki uprzejmości www.newsrm.tv.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES