noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Marta Jakubowski pokazuje kolekcję podczas London Fashion Week

REKLAMA
noSlotData

Polska projektantka zachwyciła na Londyńskim Fashion Weeku. Jej prezentację okrzyknięto jedną z najciekawszych na tygodniu mody. Nic w tym dziwnego, gdyż zaprezentowana kolekcja na jesień-zimę 2017 jest skazana na sukces!

Marta urodziła się w Polsce, wychowywała w Niemczech. W 2014 roku ukończyła edukację na Royal College of Art ‑ prestiżowej uczelni w Londynie, czyli tam gdzie obecnie mieszka. Zaraz po skończeniu studiów zaczęła przygodę u boku Alexandra Wanga, Chalayana, Jonathana Saundersa i Bruno Pietera. Na własne nazwisko pracuje od 4 lat i jak widać – idzie jej to znakomicie.

Projektanta już po raz drugi zaprezentowała swoje prace na Londyńskim Tygodniu Mody, w sekcji dla młodych artystów NEWGEN. Kolekcja od razu zapada w pamięć dzięki rażącym kolorom. Dodatkowo Marta posłużyła się nietypowymi cięciami, wiązaniami bluzek, które pasują idealnie do szerokich spodni. Jednak najlepszym pomysłem są puchowe sukienki, przypominające nietypowe kurtki-puchówki.

Marta zrobiła świetne wrażenie i chyba nikogo to nie dziwi. Wielkie brawa dla artystki. Nie pozostaje nić innego, jak tylko życzyć dalszych sukcesów!

  

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES