noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Piękny Izrael ujęty w minimalistycznej kampanii KAS KRYST

REKLAMA
noSlotData

Historia, która rozgrywa się w kraju z niesamowitą architekturą i cudownymi plażami. To właśnie Tel Awiw został wybrany na nowe miejsce kampanii KAST KRYST na sezon wiosna-lato 2017.

Bohaterka zdjęć pokazuje nam swoje miejsce na ziemi. Obiektyw podąża za każdym jej ruchem, pokazuje jej życie codzienne. Miejsca, do których nas zabiera są proste i oszczędne w swojej kolorystyce. Dzięki temu modelka Maja Salamon gra główną rolę na każdym zdjęciu. Dodatkowo monochromatyczne sylwetki z kolekcji są idealnym uzupełnieniem scenerii, która tworzy spójną dla odbioru całość.

Cztery bary – tylko tyle wystarczyło projektantce na stworzenie kolekcji, która gra kontrastami. Przezroczystości mieszają się z mięsistymi materiałami, błyski z matami, opływowe falbany z geometryczną formą płaszczy i kurtek. Nietypowym pomysłem wydają się detale, mianowicie odwrócone szwy, surowe wykończenia sprawiające wrażenie niedbale wykonanych, a wręcz niedokończonych.

Kampania ta to wędrówka w nieznane, odkrywanie nowych miejsc i kultur. Przez co nakręca to jej twórców do przekraczania granic i do tworzenia coraz to lepszych kadrów, nacechowanych nieoczywistą formą przekazu.

Autorem zdjęć jest Daniel Jaroszek, a modelka to wcześniej wspomniana Maja Salamon. Produkcji asystował Otto Sot, a za retusz odpowiedzialna była Magdalena Baran. Okulary zostały wypożyczone z MOKO 61, natomiast buty od Fashion PR.

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES