noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Diverse przedstawia oblicze wędrowcy w kampanii Coalition

Spełnienie marzeń współczesnego wędrowcy w magicznej Patagonii, czyli kampania Coalition od Diverse

REKLAMA
noSlotData

Pragnienie podróży i odkrywania świata może wywołać szybsze bicie serca. Wanderlust to stan, który zrozumie tylko ten, kto zatęsknił za dalekim światem. Tej jesieni marka Diverse sięga po tę niezwykłą paletę emocji. Nowa kampania Coaliton to spełnienie podróżniczych marzeń pośród hipnotyzujących krajobrazów Patagonii.

Materiał sponsorowany

Podróże kryją w sobie niezwykłą moc. To one sprawiają, że marzymy, pragniemy i chcemy od życia więcej. Wanderlust to niezwykła chęć odkrywania tego, co nieznane, pozwalająca na osobistą wędrówkę pełną nowych emocji, wspomnień i wrażeń. To także pragnienie wolności, bliższego spotkania z naturą, poszukiwanie balansu. W tym sezonie marka Diverse uchwyca to, co nieuchwytne. Jesienno-zimowa kampania Coalition przenosi paletę podróżniczych emocji na tereny dziewiczej Patagonii. 

Hipnotyzuje i zachwyca surowym pięknem – Patagonia uosabia marzenia każdego wędrowca o niezwykłej podróży wgłąb natury. Majestatyczne góry, olbrzymie lodowce, błękitne jeziora oraz bezkresne stepy, inspirują, by wyruszyć na wędrówkę, która sama w sobie jest celem. 

Projektanci Diverse, zainspirowani postacią współczesnego nomady, stworzyli jesienno-zimową kolekcję outdoorową, w której dostrzec można wpływy retro. Dla fanów wędrówek proponują komfortowe propozycje o oversizowych krojach, wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o detale. Baczni obserwatorzy mody odnajdą tu nawiązanie do stylistyki gorpcore, która z górskich szlaków przeniosła się już na ulice wielkich miast, udowadniając, że podróżnicze pragnienia mogą mieć swoje odzwierciedlenie w codzienności.

Bazę kolorystyczną kolekcji Coalition stanową silnie nawiązujące do natury brązy i beże. Chcąc dodać miłośnikom outdooru energii podczas jesienno-zimowych aktywności, twórcy kolekcji wpletli w nią również mocniejsze akcenty kolorystyczne. Kolekcja dla niej otuli miękkimi fakturami i delikatnymi splotami. Ciepłe swetry z pewnością zmieszczą się pod swobodnymi kurtkami typu puffer lub wierzchnimi koszulami. Niezwykle spójna linia Coalition dla niej to kompletna baza do tworzenia stylowych, warstwowych stylizacji. Diverse sięga po aktualne trendy, nie zapominając o esencji każdej wyprawy – jakości, praktyczności i wygodzie. 

Marka Diverse zadbała również o komfort i swobodę dla niego. Szeroką ofertę ciepłych, pikowanych kurtek doskonale uzupełniają bazowe elementy jesiennej garderoby jak swetry, bluzy, koszulki i spodnie. Wzrok przykuwa osadzona w jesiennym klimacie krata. Uwagę zwracają też materiały – denim i sztruks. Dopełnieniem jesienno-zimowych looków są damskie i męskie akcesoria  – czapki typu beanie czy otulające szale wprost stworzone do jesienno-zimowych podróży przez świat. 

Kolekcja Coalition AW23 dostępna jest online na www.diversesystem.com oraz w sklepach stacjonarnych Diverse.

Przeczytaj również: Athleisure w klimacie quiet luxury. Tej jesieni Diverse stawia na komfort w stylowym wydaniu

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi

Diverse

REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES