noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Mariusz Przybylski od lat znajduje się w gronie najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Wielu obserwatorów branży uważa, że jego sukces to wynik nie tylko wyjątkowych, kreatywnych form, ale również staranności oraz jakości wybieranych tkanin. Partnerstwo z jednym z największych producentów elektroniki na świecie wpisuje się w DNA dążącej do doskonałości marki.

Polski projektant ambasadorem Samsunga

REKLAMA
noSlotData

Od lat znajduje się on w gronie najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Wielu obserwatorów branży uważa, że jego sukces to wynik nie tylko wyjątkowych, kreatywnych form, ale również staranności oraz jakości wybieranych tkanin. Partnerstwo z jednym z największych producentów elektroniki na świecie wpisuje się w DNA dążącej do doskonałości marki.

Przeczytaj również: Trzy Polki, które zbiły fortunę na paznokciach. Wśród nich jedna z najmłodszych milionerek w kraju

Wyjątkowe formy potrzebują wyjątkowej współpracy

Mariusz Przybylski pokazał swoją nową kolekcję „wild gender”. Punktem wyjścia i główną inspiracją do stworzenia kolekcji jest aspekt płci. Projektując damską część kolekcji projektant zajrzał do męskiej szafy i atrybutów szeroko rozumianej męskości i odwrotnie. Męską część kolekcji ma w sobie wiele pierwiastków zaczerpniętych z damskiej garderoby. Ta kolekcja to swego rodzaju dialog z odbiorcą na temat tego gdzie leży granica między modą damską a męska i czy ta granica dziś jeszcze jest i ma rację bytu.

Debiut najnowszej kolekcji okazał się doskonałym momentem do ogłoszenia współpracy, której podjął się projektant. Mariusz Przybylski na okres jednego roku związał się komercyjną umową z Samsung AirDresser całą kategorią pralnictwa, stając się ambasadorem marki. W ramach partnerstwa zobowiązał się on do działań obejmujących między innymi social media, zadania PRowe, czy prezentację produktów w swojej pracowni.

Przeczytaj również: Poczta Polska handluje podrobionymi torebkami luksusowych marek. Spółka może mieć poważne problemy

Mariusz Przybylski x Samsung AirDresser

Każda wyjątkowa stylizacja wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego też, Mariusz Przybylski rozpoczął współpracę, na mocy której będzie on promował szafy parowe AirDresser oraz pralki i suszarki Bespoke posiadające szereg funkcji pomagających dbać o nawet najbardziej wymagające kreacje. Szafa parowa Samsung AirDresser jest wyposażona w aż 20 programów. Przeznaczonych dla ubrań zimowych marynarek i garniturów, ale również kurtek skórzanych i delikatnej odzieży. Natomiast jeśli nie wiemy jaki program wybrać z pomocą przychodzi nam tryb “Moja Szafa”. Dostępny on jest w aplikacji SmartThings do inteligentnego zarządzania domem. To tam wprowadzimy informacje o odzieży i pobierzemy rekomendacje dotyczące jej właściwej pielęgnacji.

Ale AirDresser to nie jedyne urządzenie, dzięki któremu zadbamy o swoją garderobę. Pralki Samsung również posiadają szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym nie tylko zadbamy o nasze ubrania, ale również oszczędzimy energię i czas. Technologia AI EcoBubble™ dostępna tylko w urządzeniach Samsung pozwala skutecznie prać już w temperaturze 15°C. Pranie w zimnej wodzie pozwala ograniczyć zużycie energii nawet do 70 proc. przy zachowaniu skuteczności prania. Samsung oferuje również suszarki do prania, które posiadają technologię OptimalDry™. Ta na podstawie czujników wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła na bieżąco dostosowuje czas suszenia. Tkaniny nie są przesuszane, proces jest delikatny, a urządzenie oszczędza energię elektryczną.

– Podczas tworzenia swoich kolekcji zawsze stawiam na najlepszej najwyższej jakości tkaniny czyli wełny, kaszmiry, jedwabie, aksamity a także zostały wykonane ręczne hafty. To materiały, które sprawiają, że każda kreacja wygląda świetnie, a ich jakość jest ponadczasowa. Ale trzeba pamiętać, że takie tkaniny wymagają też odpowiedniej pielęgnacji. I tu właśnie technologia spotyka się ze światem mody. Współpraca z Samsung to partnerstwo dzięki któremu podkreślamy jak istotna jest troska o swoją garderobę – podkreśla Mariusz Przybylski.

Przeczytaj również: Nowe oferty pracy w modzie. Sprawdź, kto rekrutuje

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES