Już wkrótce Luxury Carnival – festiwal marek luksusowych

310

Już 18 i 19 stycznia w Warszawskim EXPO XXI odbędzie się pierwsza edycja Luxury Carnival – wyjątkowego festiwalu marek luksusowych i premium.

Podczas wydarzenia zaprezentują się wyłącznie renomowane i luksusowe marki z branży mody, akcesoriów, kosmetyków, motoryzacji, alkoholi i wielu innych. I tak stworzą one bary z najwyższej jakości trunkami: szampanami, whisky, rumem, ginem, czy wybornymi winami oraz wyodrębnione strefy dla pań i panów. Każdy z partnerów wydarzenia pozwoli gościom nie tylko poznać produkty ze swojego portfolio, czy dokonać zakupów.

Podczas Luxury Carnival nie zabraknie rozrywki oraz wydarzeń o charakterze dydaktycznym. Stworzone zostaną kameralne strefy – specjalnie do prowadzenia indywidualnych prezentacji marek animowanych przez ich ambasadorów. Panie będą mogły na przykład wnikliwie przyjrzeć się trendom dotyczącym ekskluzywnych kosmetyków i makijażu, mody; Panowie-porozmawiać z wytwórcami luksusowych zegarków, czy poznać tajniki miarowego szycia garniturów i koszul. Odbędą się również seminaria oraz konsultacje eksperckie, podczas których partnerzy Luxury Carnival zaprezentują swoją ofertę. Każdy otrzyma szansę wzięcia udziału w loterii oraz wygrania atrakcyjnych nagród.

Goście wydarzenia mogą liczyć na szeroki wachlarz marek dobrze znanych miłośnikom elegancji, szlachetnych trunków, czy ekskluzywnej motoryzacji. Zapewniono obecność najbardziej rozpoznawalnych, jak i mniej znanych luksusowych brandów. Wszystko to w karnawałowej oprawie.

Impreza ma charakter festiwalowy, ta formuła inspirowana jest szwajcarskimi i nowojorskimi przykładami, do której trudno się dzisiaj gdziekolwiek odnieść.Muzyka grana na żywo przez profesjonalnych muzyków jazzowych i kameralnych zaaranżuje niepowtarzalny klimat. Atrakcyjna reżyseria świateł i fascynująca scenografia stworzą wyjątkową atmosferę wydarzenia, które może stać się alternatywą dla weekendowego wyjścia przyjaciół w karnawałowy wieczór.

>>> Zobacz również: Sukienki od Bizuu i Dawida Wolińskiego, kreacja ślubna Kasi Tusk. Co jeszcze branża mody wystawiła na aukcje WOŚP?